Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster'den ilk görüntüler

Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu oyuncu Kenan İmirzalıoğlu oldu! Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ilk görüntüler sosyal medyaya paylaşıldı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster'den ilk görüntüler

Murat Yıldırım’ın yeni dizi anlaşması nedeniyle ayrıldığı “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasının yeni sunucusu olacağı konuşulan Kenan İmirzalıoğlu bu haberleri geçtiğimiz gün doğruladı.

Ünlü oyuncu “Basında çıkan haberler doğru, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasını artık ben sunacağım. Program öncesi son hazırlıkları yapıyoruz” dedi.

Kenan İmirzalıoğlu'nun bu açıklamasının ardından “Kim Milyoner Olmak İster” resmi Instagram hesabı "Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla "Kim Milyoner Olmak İster?" yakında atv'de!" notuyla bir fragman yayınladı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun hayranları bu haberle ise ikiye bölündü; bir kısım yakışıklı oyuncunun oyunculukla ekrana gelmesini isterken bir kısım ise kendisine sunuculuğun da yakışacağını söyledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Yeterli birikiminin olduğunu sanmıyorum. İmirzalıoğlu, Ekim 2015'te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi'nin kararınca "uyuşturucu kullanmak" suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, ceza tecil edildiyse de böyle bir dizi ona göre değildir.
Kenan abim seni böyle yerlerde görmeye alışık değiliz ama yinede hayırlı olsun diyelim
'ye kürküm ye .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler