MAGAZİN

Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' açıklaması geldi

Son günlerde magazin kulislerin sıklıkla sorulan "Kenan İmirzalıoğlu Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna dahil oluyor mu?" sorusuna yanıt birinci elden geldi. Kenan İmirzalıoğlu, Muhteşem Yüzyıl Kösem'de oynayıp oynamayacağı sorularını cevapladı.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' açıklaması geldi

Ekranların karizmatik isimlerinden Kenan İmirzalioğlu'nun Muhteşem Yüzyıl Kösem'de oynayacağı iddiaları gündeme gelmiş, ünlü oyuncunun sevenlerini heyecan sarmıştı. Hem senaryosu hem de kadrosuyla dikkat çeken diziye Kenan İmirzalıoğlu'nun dahil olacağı haberleri, magazin kulislerinde kısa sürede yayılmıştı. İddialara göre; Kenan İmirzalıoğlu, Anastasia Tsilimpiou, Hülya Avşar, Ekin Koç, Mete Horozoğlu, Aslıhan Gürbüz, Kadir Doğulu, Mehmet Kurtuluş, Berk Cankat, Erkan Kolçak Köstendil, Tülin Özen, Gülcan Arslan, Nadir Sarıbacak ve Esra Dermancıoğlu gibi güçlü isimlerin rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem'de 4. Murat'ı canlandıracaktı. Ancak, Kenan İmirzalıoğlu'nun açıklaması, hayal kırıklığı yaşattı. Cihangir'de görüntülenen yakışıklı oyuncu, iddiaları yalanladı. Ünlü oyuncu, 4. Murat karakterine hayat vereceği iddiaları sorulunca, oyuncunun yanıtı çok kısa ve net oldu: "Kesinlikle öyle bir şey yok. O dizide oynamayacağım."

IV. MURAD KİMDİR?

Kenan İmirzalioğlu'nun canlandıracağı konuşulan IV. Murad, 1623 ile 1640 yılları arasında hüküm sürdü. Revan (Erivan) ve Bağdat fatihi olan IV. Murat, Sultan I. Ahmed'in ve asıl ismi Anastasya olan Rum asıllı devşirme Kösem Sultan'ın oğlu olarak dünyaya geldi. Ağabeyi Genç Osman'ın Yedikule zindanlarında bir grup isyancı Yeniçeri tarafından öldürülmesi üzerine amcası I. Mustafa tahta geçmişti.

KENAN İMİRAZLIOĞLU KİMDİR?

1974 yılında doğan Kenan İmirzalıoğlu, lise öğrenimini Ankara'da teyzesinin yanında tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini ise İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde yapan Kenan İmirzalıoğlu, 1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılarak Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu, Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır. Dizi kariyerinde kendini kanıtlayan oyuncu, 2008 yılında Kabadayı adlı filmle sinema dünyasında da kendini kanıtlamayı başarmıştır. Gerek özel hayatı gerekse kariyeriyle sık sık gündeme gelen Kenan İmirzalıoğlu, en son Karadayı dizisiyle ekranlarda boy göstermiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön