Mynet Trend

Kerimcan Durmaz'a açık açık sordular! 'Karşı cinsle birlikte oldun mu?'

Her yaptığı ile adından söz ettirmeyi başaran sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz YouTube'da katıldığı bir diğer fenomen Orkun Işıtmak'ın kanalında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Çocuklara ve gençlere kötü örnek olduğu gerekçesiyle bir kesim tarafından sürekli olarak eleştirilen Kerimcan Durmaz renkli yaşantısına dair paylaşımlarıyla kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

DJ’lik yapan ve ünlü isimlerle sürdürdüğü yakın ilişkileriyle magazin basınında kendisine yer bulan Durmaz, Orkun Işıtmak'ın Youtube kanalına konuk oldu ve burada yalan makinesine bağlanarak soruları yanıtladı.

Kerimcan Durmaz kendisine yöneltilen; “Hiç karşı cinsle beraber oldun mu?” sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
NORMALİNEDE BU SORU BİLE SORULMAZ SİZ BU KİŞİYİ TAKİP EDEN BUNUN GİBİLERİ YÜKSELTEN GÜNAH ALLAH KORKUSU NEDİR BİLMEYEN KİŞİLER SİZ ALLAHINUNUTMUŞSUNUZ ALLAHIN KABUL ETMEYECEĞİ KUL KABUL EDİYOR HEY ALLAH SİZİ UNUTMADI ALLAH DAN BÜYÜK OLMADINIZ SİZİN ALLAH BELANIZI VERECEK KİM BU KİŞİYİ TAKİP EDİYORSA BİLE GÜNAHKAR VE VABAL ALIYOR ÖLÜMCE TOPRAĞIN ALTINDAKŞ YILANLARA İNANMAYAN LAR SİZİN BEDENİNİZ E YILANLAR GİRMEYE BAŞLAYINCA OZAMN ANLAYACAKSINIZ
mynet bunları çıkarmaktan usanmadınız allah sizide islah etsin 2 güne bir haber yapıyorsunuz saçma sapan şeylerle süzdende şüpelenmeye başladım.
Memleketin bu kadar sorunu varken bu dang..kı kim takar. toşak muhabbeti yapıyor geri zekalı bırakın Allah aşkına birisi bunu adam yerine koyacak.
AKAPE gençliği normaldir
Geri Dön