Kılıçdaroğlu'nun yanıtına kahkahalar atan Buket Aydın'a mesaj yağıyor

Kanal D sunucusu Buket Aydın'ın Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim öncesi yaptığı "Kazanacağız" açıklamasını gülerek karşılaması gündem olan Buket Aydın'ı sosyal medyada mesaj yağıyor!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kanal D'de katıldığı programda İstanbul'u, Ankara'yı, Adana'yı, Bursa'yı, Mersin'i alacağız" demişti. Bunun üzerine ise sunucu Buket Aydın kahkahalar atıp "Bugün formunuzdasınız" diye demişti.

Sosyal medya kullanıcılar Buket Aydın'ın o sözlerini ve kahkahasını unutmadı. Seçim sonuçlarının ardından Buket Aydın'a mesaj yağdı. İşte o mesajlardan bazıları:

1

2

3

4

6

7

10

11


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 117 yorum
gereksiz insancık, sen ahlakını kaybettin. sen de dağıldın evliliğin de dağıldı, şımarıklıktan ne yapacağını şaşırdın, saygın bir spiker iken ayaklara düştün, sen neyin peşindesin?
@ersan.tuncer Bak sorun ne biliyormusun? A haber izleyen insanciklar genelde bu bayan gibi yada Konyavari (cahil, gerizekali, yobaz:) Siyasetten bihaber:)
orka8 denen geri zekalı mahlukat yorum yazarken konyayı o yamuk ağzına alırken dikkat et çarpılma
millet ittifakı bilecek ki seçim kazanılmışsa hdpkk sayesinde kazanılmıştır. ee bunun bir diyeti olacak!
@orka8 Bu şekilde insanları küçümseyerek bir yere varılmaz. Saydığınız sıfatlar bence tam sizi anlatmış.
@orka8 sende kesin izmir civarlarindansin yahudi artiklari konyanin adini azina alirken dikkat et
@orka8 --A haberi izleyen işid ne ki hak getire işidden daha beter insan düşmanı oluyorsun yok edici oluyorsun kendi düşüncendışındaki herkezi vatan haini ilan ediyorsun A hbaer okadar adi aşağılık bir kanal yalaka aynı yerden besleniyoır hepsi köpek a haber-atv--sabah gaztesi-anadolu ajansı
Hiç biri çanta da keklik değil! Son gülen iyi güler.
@orka8, burda bi tane sorun var o da senin hem ahaber izleyicise hem konyalılara alanen hakaret etmen ve aşağılaman, savcılık celbi gelince görücem ben seni
orka8, sanırım şu izmirden istanbula gidip de başı kapalılara hakaret eden müptezelin soyundansın
orka8, siyasetten anlasan istanbulun 39 ilçesinin 25 ini, ankaranın 25 ilçesinin 22 sini cumhur ittifakının aldığını bilir, büyükşehiri kazandıran oyların size ait olmadığını anlar, cumhur ittifakı seçmenin akp ye küçük bir mesaj vermek için sizin önününüze kemik attığını anlardın, gerizekalı terbiyesiz herif
KAPAK OLMUŞ KEPAZE BUKETE:))
Son gülen iyi güler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler