MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kıvanç Tatlıtuğ ile Selçuk Yöntem, Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde mi buluşuyor?

Türk televizyonlarının unutulmaz dizileri arasında yer alan Aşk-ı Memnu'da amca-yeğeni oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem, 11 yıl sonra yeniden aynı dizide rol almaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncular Netflix'in yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi‘nin ikinci sezonunda baba-oğul olarak seyircinin karşısına çıkacak.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Selçuk Yöntem, Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde mi buluşuyor?

Netflix'in Türk bilim kurgu dizisi Bir Denizaltı Hikayesi'nin ilk sezon çekimleri tamamlanmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci'nin başrollerde oynadığı dizi sonbaharda seyirci karşına çıkmaya hazırlanıyor. Şimdiden 2. sezon onayını da alan diziye usta bir oyuncu Selçuk Yöntem de katılıyor.

EuQJfuxWQAMR1tS
Aşk-ı Memnu'da amca-yeğeni oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem, 11 yıl sonra Bir Denizaltı Hikayesi'nde buluşacak. İkili dizide baba-oğulu canlandıracak.

E1gYtsTWYAAcfkt

BİR DENİZALTI HİKAYESİ DİZİSİ HAKKINDA

EuQJh8KXAAAXFjf

OGM Pictures imzalı dizide başta Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

EuQJjYeWQAAIVG7
Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

Express

En Çok Aranan Haberler