Kızına verdiği ceza sosyal medyada olay oldu!

Kızını cezalandırmak isteyen baba, sosyal medya hesaplarına 2 haftalığına el koydu. İşte detaylar...

Denton, Teksas’ta yaşayan Tawnya Ford ve Larry Sumpter çifti, 15 yaşındaki kızları Madelynn’i yaptığı bir hatadan dolayı cezalandırmak istemişler. Önceden olsa 1 hafta odadan çıkmama, hafta sonunun evde geçirme, 3 gün bilgisayara girmeme gibi cezalar verilirdi. Ancak yaratıcı çift kızlarına yaptığı hatanın karşılığı olarak gerçekten can yakan bir ceza vermeye karar vermişler. 2 haftalığına kızının sosyal medya hesapları tamamen babasının kontrolüne geçmiş.

AİLE CEZA KONUSUNDA OLDUKÇA YARATICI DAVRANMIŞ

Denton, Teksas’ta yaşayan 15 yaşındaki Madelynn bir hata yapmış. Ailesine sadece kızların katılacağı bir parti vereceğini söyleyen Madelynn, partiye erkekleri de davet edince ailesi kendisine bir ceza vermeye karar vermiş. Madelynn’in ailesi ceza konusunda yaratıcı davranmış ve kendisine iki seçenek sunmuş. Ya bir ay boyunca telefonunu kullanamayacakmış ya da 2 haftalığına Instagram ve TikTok hesaplarının kontrolü ailesinde olacakmış.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINI ELE GEÇİREN BABA HEMEN İŞE KOYULMUŞ

Madelynn 1 ay telefonundan uzak kalmayı gözüne kestirememiş. Haliyle hiç düşünmeden 2’nci cezayı seçmiş ve sosyal medya hesaplarının kontrol 2 haftalığına babasına geçmiş. Ancak Madelynn’nin verdiği bu karardan pişman olması çok sürmemiş. 11 Kasım’da sosyal medya hesaplarını devralan baba hiç vakit kaybetmeden yaratıcı içerikler yüklemeye başlamış.

Mesela yatakta uzanırken buğulu gözlerle baktığı bir fotoğrafını paylaşmış. Kayınbiraderi ile çılgınlar gibi dans ederken çektiği video bir başka paylaşımı. Nihayet Madelynn’nin sınıf arkadaşları bir sonraki paylaşımı sabırsızlıkla beklemeye başlamış.

'ÜZGÜNÜM AMA OLMAZ'

İlk günün ardından Madelynn kararının değiştirdiğini, telefonunu 1 ay kullanmak istemediğini söylemiş. Larry “üzgünüm ama olmaz, şimdiden aklımda yüzlerce fikir var. 2 hafta sosyal medya hesapların bende kusura bakma” cevabını vermiş. Larry kızının sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmayı o kadar sevmiş ki 2 haftanın dolmasının ardından kendisine bir TikTok hesabı açmaya karar vermiş.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ne dusuneyim bunlarin alayi sapik
ee yani?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler