Kocasını terk etti, pişman olup çatıya çıktı

Adana'da eşini ve engelli oğlunu terk eden Yasemin A. (32), kocası boşanma davası açınca pişman olup, çatıya çıktı. Oğluyla birlikte olay yerine gelen eşi Mehmet A.(33) ağlayarak kendisine yalvaran Yasemin A.'ya kendisini affettiğini söyledi. Bunun üzerine çatıdan inen kadın hastaneye kaldırılırken koca, "Beni daha önce birkaç kez aldattı. Başka bir adama kaçtı. Asla barışmak istemiyorum" dedi.

Seyhan İlçesi Aydınlar Mahallesi'nde yaşanan olay şöyle gelişti; Yasemin A., 4 yaşında engelli çocuğunu da bırakıp, 5 yıldır evli olduğu eşi Mehmet A.'yı terk etti. Mehmet A. da boşanma davası açtı. Ancak Yasemin A., eşi ve çocuğunu terk ettiği için pişman olup, dün babasına ait 2 katlı evin çatısına çıktı. İntihar teşebbüsünde bulunan kadını görenlerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, Yasemin A.'nın atlama ihtimaline karşı binanın altına hava yastığı açtı. Polis de ağlayarak, engelli çocuğu S.A.'yı çok özlediğini, eşini terk ettiği için çok pişman olduğunu söyleyen kadını ikna etmeye çalıştı. Tüm çabalara rağmen kadın ikna edilemeyince, olay yerine koca Mehmet A. ile engelli oğlu S.A., getirildi.

feba5fcf078990880f0f03b224761571

Eşini ve çocuğunu gören Yasemin A., "Beni eve al, pişmanım oğlumu çok özledim" dedi. Kocanın kendisini affettiğini söylemesi üzerine de çatıdan indi. Oğluna sarılarak, sinir krizi geçiren Yasemin A., ambulansla hastaneye götürüldü. Mehmet A. ise "Beni daha önce birkaç kez aldattı. Son olarak başka bir adama kaçtı, ben buraya gelmek istemedim. Polisler ikna etti. Oğlum engelli, ona bakamıyor. Asla barışmak istemiyorum" dedi.

1062d07fe98c945c9b08e888e57afd9f

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ben o adamın yerinde olsam gitmezdim bile . belliki arayısları başka . 2 kez aldat engelli cocugunu bırak sonra aradığını bulamayınca ağla zırla.. gebersin cenazesine gitmem
Adam haklı bu kadınla hayat sürdürülmez.
Elin adamı kullandı attı bi köşeye tabi sap gibi ortada kalınca gariban adama dönerim diye böyle bir senaryo uygulamış ailesiyle 2. Katdan intihar mı olur la çok çok kolun bacağın kırılır. Abi bu karıyı affedersen adam değilsin, sen önüne bak helal süt emmiş birini bul bu çiğ süt emmiş belli
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler