Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Küçük kızın at ile çekilen fotoğrafı kahkahalara boğdu

  PEYNİİR! Fotoğraf çekilirken kocaman gülümsediğimizin belli olması için deklanşöre basılmadan önce deriz.

  PEYNİİR! Fotoğraf çekilirken kocaman gülümsediğimizin belli olması için deklanşöre basılmadan önce deriz. Fotoğrafa dönüp baktığımızda mutlu suratlar görmek hoşumuza gider. Hepimizin evinde en az 1-2 tane anılarla dolu fotoğraf albümü vardır. Aynı bugünkü aileler gibi bizlerin de aileleri büyürken yüzlerce fotoğrafımızı çektiler.

  Geriye dönüp baktığımızda fotoğraftaki insanları, hatta fotoğrafın çekildiğini hatırlamasak bile bunlar bize hayatımızı anlatır. Fotoğraflarla ilgili en güzel şey ise bakıldığında bizlere çağrıştıracağı güzel anılarımızdır. Bunun yanında bahsetmemiz gereken bir diğer nokta ise fotoğraf sabotajcıları. Onlar, harika bir kare çekilirken şaşkın bir surat ile gelip fotoğrafı berbat eden şakacılardır. Ancak birçok fotoğraf sabotajı sonradan bakıldığında oldukça komiktir. Aşağıda yer aldığı gibi!

  Küçük kız at ile fotoğraf çekilmek istiyor. Fotoğrafı çeken babası sonrasında kahkahalara boğuluyor. Çünkü at bir fotoğraf sabotajcısı çıkıyor!

  Yukarıdaki Clydesdale türü atın zamanlaması harika olmuş. Planlanmamış bu anın küçük kızın ailesinin bu fotoğrafı her gördüklerinde güldüreceği kesin!

  youtube


  En Çok Aranan Haberler