MAGAZİN

Kutsi rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşamaya başladı

Kutsi rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşamaya başladı

7 yıllık sevgilisi Feyza Çıpa'dan 6 ay önce ayrılan Kutsi, rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesi ile aşk yaşamaya başladı. Benim Adım Melek isimli dizide başrol olan Kutsi, aynı dizide rol alan Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker ile yeni bir ilişkiye başladı.

Ünlü şarkıcı Kutsi, yaklaşık 7 yıldır beraber olduğu Feyza Çıpa'dan geçtiğimiz nisan ayında ayrılmasının ardından kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açtı.'Benim Adım Melek' adlı dizide Halil Şirhan karakterini canlandıran Kutsi, aynı dizide rol alan çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesiyle aşk yaşıyor. Çocuk oyuncu Poyraz Ar'ın annesinin adının Sibel Ülker olduğu öğrenildi.

unlu-sarkici-kutsi-rol-aldigi-dizideki-cocuk-13748866_8932_m

ROMANTİK POZ ORTAYA ÇIKTI

Kutsi ve yeni aşkı Sibel Ülker'in romantik pozu da ilk kez ortaya çıkmış oldu. Kutsi, TRT 1'de ekrana gelen 'Benim Adım Melek' dizisinin setinde çocuk oyuncu Poyraz Ar ile yakından ilgileniyordu. Kutsi'nin Poyraz'a bu kadar yakınlık göstermesinin nedeni de böylece öğrenilmiş oldu.

7 YILLIK İLİŞKİ NOKTALANDI

Kutsi'nin evlilik fobisi olduğu için Feyza Çıpa ile ayrıldıkları iddia edilmişti. Evlenip yuva kurmak isteyen Çıpa, Kutsi'nin kendisine olumsuz yanıt vermesi nedeniyle 7 yıllık ilişkiyi noktalama kararı almıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
buda durulmadi gitti once karisini simdi sevgilisini birakti
Abla arapça hayranı. Türkçesi yerine arapçasını yazmış, çok dindar görünmek için. E dinine çok bağlı olduğuna göre yanak yanağa poz verdiği adamla nikahı vardır herhalde değil mi? Yoksa bu da mı tribünlere?? Al bu da benden : ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün!
nikahsız birlikteliğin adı aşk yaşamak oldu. kutsi alışkındır kısa süreli sevmelere. ancak o kadının ve çocuğun durumu ayrılık sonrası ne olacak
Geri Dön