Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldız'ın önünde diz çöküyor!

Show TV'de cumartesi akşamları ekranda olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 9. yeni bölümden 2. fragman yayınlandı. Yıldız’ın önünde diz çöken Kuzey ondan son bir şans isterken, ikilinin eğlenceli atışmaları izleyenleri gülümsetiyor. Kızların Kuzey’e düzenledikleri sürpriz doğum günü partisine gelen Yıldız’ın, “Kraliçe geri döndü!” sözleri ise dikkat çekiyor. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9. yeni bölüm fragmanları, fotoğrafları ve özeti.

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 9. yeni bölümüyle 9 Kasım Cumartesi akşamı ekranda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde, Yıldız’ın yıllardır beklediği an gelip çatmıştır. Bundan sonra Kuzey, aşkı için divane olacak, biraz da o aşk acısı çekecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (5)

Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (1)3

KUZEY YILDIZI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın Cumartesi akşamı ekrana gelecek 9. bölümünde Kuzey yine yapacağını yapmış, Yıldız’ın hayalleriyle oynamayı başarmış, onu yine derinden yaralamıştır. Ama bu kez Kuzey’in gerçekten suçu yoktur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (3)

Neler olduğunu, ne yaptığını hatırlamıyordur bile. Ancak Yıldız’ın artık kendini onaracak ne gücü vardır ne de böyle bir isteği. Kuzey defterini sonsuza dek kapatacaktır, kararlıdır. Fakat Kuzey de artık son derece kararlıdır. Ne yapıp edip Yıldız’a aşkını inandıracak, kaybolan yıllarını geri alacaktır.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (1)
Kuzey, Yıldız’ı için dağları bile delmeye hazırdır, kendinden o kadar emindir. Kuzey kendinden ne kadar eminse, Yıldız da o kadar kararlıdır. Bu git gelli ilişki, iki ailenin de ayarlarıyla oynamaya devam etmektedir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (2)

Eski küsler barışsa da bu sefer yeni ayrılıklar, yeni küskünlükler gündeme gelir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (8)

Bu gidişata bir son vermek isteyen Kuzey’in kızları herkesin bir arada olacağı, eski ve yeni küslerin barışacağı bir organizasyon düzenler.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (4)

Kuzey ve Yıldız, başlamak için tam yirmi yıl bekleyen aşk hikayesine sonunda başlayacaklar mıdır?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk (7)

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 9. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, heyecan dolu 8. bölümüyle ekrana geldi. Yıldız’a âşık olmadığını bir kez daha dile getiren, hatta bu kez işi büyütüp bunu resmen dağa taşa haykıran Kuzey, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Yıldız, hayatında belki de ilk defa Kuzey’i bu kadar şaşırtmayı başardı. Kuzey’in kendisine âşık olduğunu iddia eden Yıldız, bu hamlesiyle Kuzey’le olan ilişkisindeki dengeleri değiştirme yolunda ilk adımı attı. Kuzey’le Yıldız’ı birleştirmek için elinden geleni yapan Nahide, Yıldız’a hızlandırılmış aşk dersleri vermeye başladı. Kuzey, hayatında hiç yaşamadığı bir durumun içine düşerken, Yıldız bunun tadını çıkardı.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (6)
Barışan Kadıoğulları ve Mollaoğulları küs geçirdikleri yılların acısını çıkarırken, Kuzey de kızları ve ablalarıyla uğraştı. Bir tarafta aşk acısı çeken kızları, bir tarafta aşkından ne yapacağını şaşıran ablası, Kuzey’i delirme noktasına getirdi. Şükrü ve Feride, hastanede yatan Ömer’in yanına gitmeye çalışırken kaza geçirdi. Kuzey ve Yıldız’ın yardımıyla hastaneye yetiştirilen ikili kazayı ucuz atlattı. Kuzey ve Yıldız’ı bir araya getirmek için yemin eden Nahide, tabii ki ortağı Pembe’den yardım istedi. Ordu’nun kalpleri ayarlama enstitüsünün devreye girmesiyle kırık kalpler sonunda birleşecekti. Kuzey ve Yıldız’a sürpriz bir doğum günü organizasyonu yapan Nahide ve Pembe planlarını uygulamaya koydu. Dileklerini dileyen Kuzey ve Yıldız limonatalarındaki ilacın etkisiyle derin bir uykuya daldı. Uyandığında yanında Kuzey’i bulan Yıldız, Kuzey’in eski karısının adını sayıklamasıyla gözyaşlarına hâkim olamadı.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (4)

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler