Kuzgun 12. bölümden ilk sahne yayımlandı! Yeni bölümün ilk sahnesiyle birlikte heyecan arttı!

Kuzgun’un babası ölmedi mi, ölmediyse nerede? Kuzgun bu soruların yanıtını bulmak için ne yapacak? Dizinin sevenleri bu soruların cevaplarını merak ederken dizinin yeni bölümünden ilk sahne yayımlandı! İzleyenleri 12. bölümde neler bekliyor?

Kuzgun 12. bölümden ilk sahne yayımlandı! Yeni bölümün ilk sahnesiyle birlikte heyecan arttı!

Rıfat ve Yusuf yılların ayıramadığı iki polistir. Rıfat’ın kirli işlere bulaşması en yakın arkadaşının cezaevine girmesine neden olurken Yusuf burada ölür. Yusuf’un büyük oğlu Kuzgun yıllarca sokaklarda büyür. Gün gelir intikam almak için geri döner. İntikamını alırken çocukluk aşkı Dila önündeki en büyük engel olacaktır. Olaylar çözülürken Kuzgun ve ailesinin hiç bilmediği bir gerçek ortaya çıkar. Kuzgun gerçekten kimdir ve babası ölmüş müdür?

Kuzgun 11. Bölümde Yaşananlar

Kuzgun’un hedefi babasının şüpheli ölümünün ardındaki ismi bulmaktır. Babasının ölümünü araştıran Kuzgun’un bu amaçla attığı adımlar annesi ile de hesaplaşmasının yolunu açar. Yıllardır içinde tuttuklarını söyler. Annesini affetse daha rahat uyuyacağını söyler, ama bunu bir türlü başaramadığını anlatır. Abisinin çaresizliğini gören Kumru ise yıllardır bu evde onu beklediklerini anlatır. Kuzgun annesine ne kadar uzak ise kardeşlerine de o kadar şefkatlidir. Bu intikam oyununda beklemedikleri bir darbe Dila’ya babasından gelir. Şirketteki birçok yetkiyi Şermin’e ve Ali’ye devretmiştir. Rıfat, kızının Kuzgun ile evlenmiş olmasını bir türlü sindirememektedir. Yaşadıklarının sorumlusu olarak Kuzgun’u görmektedir ve haklıdır. Kuzgun babasının cezaevinde kaldığı zamanlarda müdür olan ismi tespit eder. Adamın öldürülmesi ise onun için daha büyük bir soru işaretidir. Yanına en çok güvendiği isimleri de alarak mezara gider. Mezarı kazdıklarında ise orda hiç kimsenin olmadığını görür. Bu olayın cevabını alabileceği tek bir isim vardır. Behram’ın yanına giden Kuzgun babasının Behram’ın oğlu, kendisinin ise torunu olduğunu öğrenir. Babası yıllar önce soy ismini değiştirmiştir. Dila ise bu gerçeği tamirde olan saat ile öğrenir.

Kuzgun 12. Bölüm İlk Sahne

Kuzgun’un ailesi ile ilgili öğrendiği gerçekler intikamının da ötesine geçmiştir. Bu yaşa kadar babasını öldürenlerden ve kendisinin sokakta büyümesine neden olanlardan intikam almak en büyük hedefi iken şimdi babasını bulmaya çalışacaktır. Dizinin 12. bölümü ile yayımlanan ilk sahnede Kuzgun ve Dila’yı birlikte uyurken görüyoruz. Bir anda uyanan Kuzgun Dila’yı yanında görür, saçlarını okşar ve onun uyandığının farkına varınca gözlerini kapar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler