Lego Filmi 2 zirvede

2014 yılında vizyona giren Lego Filmi’nin devamı geçtiğimiz günlerde seyirciyle buluştu. Tahmin edildiği üzere Lego Filmi 2 açılış haftasında en çok izlenen film oldu.

Lego Filmi 2 zirvede

ABD’de geçtiğimiz hafta sonu en çok izlenen filmler netlik kazandı. Geçtiğimiz hafta sonu Super Bowl nedeniyle sinema salonlarındaki izleyici sayısında belli bir düşüş olmuştu. Fakat yeni filmlerin vizyona girmesiyle birlikte bu açık kapandı.

Box Office Mojo tarafından paylaşılan bilgilere göre geçtiğimiz hafta sonu Lego Filmi 2, 34.4 milyon dolarlık hasılatla en çok izlenen film oldu. Hatırlanacağı üzere ilk Lego Filmi de dünya genelinde önemli bir başarıya imza atmıştı. Dolayısıyla Lego Filmi 2 de dünya genelinde önemli bir gişe hasılatına ulaşacaktır.

Lego Filmi 2’nin zirvede yer aldığı haftada What Men Want 19 milyon dolarlık hasılatla 2. sırada kendine yer buldu. Vizyona yeni giren yapımlardan bir diğeri olan Cold Pursuit ise 10.8 milyon dolarla 3. sırada yer aldı.

Geçtiğimiz hafta 2. sırada yer alan The Upside ise 2 basamak gerileyerek 7.22 milyon dolarlık hasılatla en çok izlenen 4. film oldu. Vizyona girdiği günden bu yana zirvede yer alan Glass ise 4 basamak birden düşerek 5. sıraya geriledi. The Glass 6.4 milyon dolarlık hasılatla 5. sırada yer aldı.

Xperia XA3 işte böyle görünecek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler