Little Women filminden yeni fragman! Little Women konusu ve Little Women oyuncuları

Little Woman, ülkemizde Küçük Kadınlar adıyla vizyondaki yerini alacak. Filmden yeni fragman paylaşıldı.

Little Woman (Küçük Kadınlar) filminden yeni bir fragman paylaşıldı. 2017’nin ses getiren filmlerinden Lady Bird’ün yönetmen ve senaristi Greta Gerwig imzalı film son dönemin başarılı isimlerini barındıran kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Little Woman (Küçük Kadınlar), Louisa May Alcott’un aynı adlı klasik romanından beyaz perdeye uyarlandı. 1994’te Winona Ryder’ı başrolünde izlediğimiz bir film uyarlaması daha çekilen Little Women’ın Greta Gerwig yorumu merakla bekleniyor.

0770272.jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

LITTLE WOMEN (KÜÇÜK KADINLAR) KONUSU

Küçük Kadınlar, İç Savaş sonrası Amerika'da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı'na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.

LITTLE WOMEN (KÜÇÜK KADINLAR) OYUNCULARI

Filmin göz kamaştıran oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Emma Watson, Florence Pugh, Eliza Scanlen ve Lady Bird’de de yönetmenle çalışan Saoirse Ronan filmin başrollerinde. Geniş oyuncu kadrosuna baktığımızda da karşımıza Bob Odenkirk, Laura Dern, Timothée Chalamet ve James Norton gibi isimler çıkıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler