Mansur Yavaş'tan Ankaralılara yağmur uyarısı!

Ankara Büyükşehir Belediye Bakanı Mansur Yavaş, Ankaralıları uyardı. Meteorolojinin verilerine göre bugün Ankara'da kuvvetli sağanak yağışın etkili olacağını belirten Yavaş, belediye personelinin aralıksız çalışacağını duyurarak "Vatandaşlarımızı da bu süreçte dikkatli ve tedbirli olmaya davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Mansur Yavaş'tan Ankaralılara yağmur uyarısı!

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Mansur Yavaş, şu ifadelere yer verdi;

"Meteorolojik verilere göre bugün Ankara’mızda, başta Etimesgut - Eryaman olmak üzere yağmurun etkili olacağı tahmin edilmektedir.

Belediye personelimiz kesintisiz olarak çalışmaya devam etmektedir.

Vatandaşlarımızı da bu süreçte dikkatli ve tedbirli olmaya davet ediyoruz."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
biraz geç oldu heryeri su bastı başkan.
Belediyecilik ; Uyarı geldiğinde Hazır Kıta olmaktır..Afet geldikten sonra değil! MansurbirazYavaş kaldı. Sel götürdükten sonra "izinleri iptal ettim dedi. Gökçek zamanında da yağış olurdu ama Sel'e kapılıp Öleni ilk kez duyduk. Çankaya Fırat yada Dicle kenarında bir Köymü?!!! Çankaya'da Sel'e kapılıp Ölmekde nedir!!!
@palermo544 alt geçitleri su basınca ölen vatandaşları unuttun galiba?Hep işinize geldiği gibi bakın her olaya böyle devam.
@palermo544 geçen yıl ankara belediye başkanı burada afet oldu demişti o zaman da bu yorumu attınmı kardeşim, bu adam daha geleli 3 ay oldu daha koltuk ısınmadı biraz insaflı yorum at
Heykel temizliği yapayım derken logarların temizletmeyi unutmuş!
büyük başkan helal olsun herşey çok güzel olacak
adamsın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler