Mynet Trend

Margot Robbie, dizi projesiyle geliyor

Margot Robbie, bu sefer bir Netflix dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oscar ve Altın Küre adaylığı bulunan Margot Robbie, Maid: Hard Work, Low Pay, and a Mother’s Will to Survive adlı kitaptan uyarlanan dizinin hem başrolünü üstlenecek hem de yapımcılarından biri olarak diziye adını yazdıracak.

Margot Robbie, dizi projesiyle geliyor

Margot Robbie de rotasını dijital platform dizilerine çevirdi. Birbirinden başarılı filmlerde boy gösteren ünlü yıldız, bu sefer bir Netflix projesinde boy gösterecek. 29 yaşındaki Margot Robbie, Stephanie Land’in yazdığı Maid: Hard Work, Low Pay, and a Mother's Will to Survive adlı kitaptan uyarlanacak dizinin başrolünü üstlenecek. Robbie, aynı zamanda dizinin yapımcılarından biri olacak.

Margot-Robbie-Vogue-Australia-Main

Projeyi, diziye uyarlayacak ekip Shamless dizisini televizyona kazandıran John Wells ve Molly Smith Metzler olacak. İkili, uyarlayacakları dizi için Margot Robbie ile birlikte çalışmalara başladı.

MARGOT ROBBIE EV KADINI ROLÜNDE

Dizi, Stephanie Land’in “Maid: Hard Work, Low Pay, and a Mother’s Will to Survive” kitabını temel alacak. Robbie, yoksulluğa, evsizliğe karşı savaşan, bürokrasiye karşı ev temizliğine dönüşen ve bekar bir anne olan Chronicle’ı canlandıracak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler