MasterChef'te büyük kriz! Cemre diskalifiye mi oldu?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef'te Cemre ile ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medya hesabından programı takipten çıkan ve yarışmayla ilgili bütün fotoğraflarını silen Cemre'nin diskalifiye olduğu öne sürüldü.

MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekranlara geldi. Eleme potasına giren dört isimden Eda yarışmaya veda eden isim oldu. Ekranlara gelen son bölümün bitimiyle MasterChef'in favori yarışmacılarından olan Cemre Uyanık, sosyal medya hesabından yarışmayla ilgili tüm paylaşımlarını silip Amerika'dan video paylaştı. Cemre, MasterChef'in Instagram hesabını da takipten çıkardı.

masterchef-te-buyuk-kriz-cemre-diskalifiye-mi-12597823_2744_m

YARIŞMADAN DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Cemre'nin bu hamlesinin ardında MasterChef Türkiye Instagram hesabından Cemre'yi takibi bıraktı. Tüm bu gelişmelerden sonra Cemre'nin yarışmadan diskalifiye olduğu konuşulmaya başladı.

masterchef-te-buyuk-kriz-cemre-diskalifiye-mi-12597823_775_m

MERAK KONUSU OLDU

Çekimlerinin iki hafta önceden yapıldığı programda, Cemre'nin önümüzdeki bölümlerde olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

TAKIMIN KAPTANI OLMUŞTU

Kaptanlık oyunu mücadelesinde yarışmacılardan Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin sevilen lezzeti çiğköfte yapmaları istendi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmada en iyi çiğ köfteyi yaparak mavi takımın kaptanı Cemre olmuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
İşe yaramaz insanlar gereksiz programlar ve cebi dolan yapımcılar, sonuç= asalak hale gelen toplum
Bu milleti saçma sapan şeylerle oylamayı bırakın düşün yakamızdan artıkkkkkkk
vah vah vah..derdimize bak..Millet geçim hastalıkla uğraşırken tuzu kuruların uğraştığı şeye bak..Bu öillet hakkaten tırlatmış..Allah akıl versin..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler