Melih Gökçek'ten Fatih Portakal'a önce telefon sonra teşekkür!

Fatih Portakal, canlı yayında Melih Gökçek'in kendisini aradığını açıkladı. Yayının ardından sosyal medyadan paylaşımda bulunan Gökçek ise açıklamalarını izleyicilere ilettiği için Portakal'a teşekkür etti.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, günlerdir devam eden Ankara'daki 'hafriyat kamyonu geliri' tartışmasını Twitter üzerinden sürdürüyor.

Sık sık sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunan Melih Gökçek, Fox TV Ana Haberi sunan gazeteci Fatih Portakal'ı aradı.

Canlı yayında Gökçek'in kendisini aradağını açıklayan Fatih Portakal, Melih Gökçek'in söz konusu iddialarla ilgili söylediklerini aktardı.

MELİH GÖKÇEK'TEN FATİH PORTAKAL'A TEŞEKKÜR

Fatih Portakal'ın açıklamalarının ardından Twitter hesabından paylaşımda bulunan Gökçek, Portakal'a teşekkür etti.

fatıh portakal

NE OLMUŞTU?

Bir televizyon programına konuk olan AK Partili Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, görevi devraldığı Melih Gökçek ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulunmuştu. Tuna, belediyenin hafriyat gelirinin Gökçek döneminde aylık 30 bin Türk Lirası olduğunu, göreve geldikten sonra ise bu rakamın ortalama 15 milyon TL'ye yükseldiğini söylemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Meliiiihhhhh Beyaz TV yede telefon açta oda bir zahmet doğruları söylemeye başlasın.
@skyrock22, halk tv nin doğrularıyla yetinmeye devam et sen birader, beyaz tv senin kapasiteni aşar
@mendilli2 beyaz tv madem dogruları soyluyor. neden reytinglerde fox haber ezip geçiyor. İnsanlar yalan dolan haberden bıktı. sizde artık gerçek hayatla yüzleşin.
@mendilli2 Sende ahaber izlemeye devam et. Orada size göre daha doğru haberler var. Nede olsa her şey güllük gülistanlık. Avrupa da bizi kıskanıyor oooh ne alâ memleket...
düne kadar adamı yerden yere vuruyorlardı şimdi teşekkür.
@avkose Aksine Portakal söylediklerinde haklı denmiyor!! yaptığı bir iş için teşekkür ediliyor. Önemli olan ,sezarın hakkını ,sezara teslim edebilmeyi bilmekte biraz ibret alınsa yapılanlardan da teşekkür etmek gibi insani bir tavrı muhalefette kullanabilse.hep muhalefet herşeye muhalefet anlayışı oldukça bayat çünkü!
Böyle İpteki maymuna bak derken AKP YSK yı baskı altında tutarak İstanbul seçimlerini çalma peşinde . Uyan millet
@letoon09 itirazlar haklı bulunursa ve haksız bir kazanma varsa ysk da bunun gereğini yerine getirecek.. neyine zırlıyorsun bunun ? hak aradığında hakkını geri verildiğinde sen hırsız mı olacaksın ? karakterinizin şirazesi kaymış sen ve senini gibilerin
@taximlei şiraze konusu senin yorumuna yakışmamış. Evet bir düşün bakalım bundan daha gerçekçi ve direk YSK nin içtihatlarıyla kabul ettiği muhalafetin hiç bir itirazının kabul edilmemesi ama AKP itirazlarına ayrıcalık tanınması ve de en önemlis 24 haziran seçimlerinde bunların hiç birine bakılmaması sence nedir Tarafsız bakabilirsen sanırım hak verirsin ve çoçuklaşarak zırlama gibi kelimeleri de kullanmazsın
@letoon09 zeka yaşın kaç bilmiyorum dakat ergen çocuk misali olduğu belli,akp nin para karşılığı,tehditle dılarda evet basılı olarak sandığa attırdığı sandık mührünğ taşımayan ve hukuken ve ysk nın kendi tebliğ be uygulamalarını ayaklar altına alarak geçerli kıldığı milyonlarca mühürsüz oyla referandumda evet çıkardıkları gibi bir sonuç istiyorlar,Nüfus idaresi kendi ellerinde sandık başkanlarını iktidarın emrindeki vali ve kaymakamlar ysk ya bildiriyor,hapishaneler kendi ellerinde,Yıllarca hep aynı şekilde yaptırdıkları deçimleri kaybedince kendi yaptıklarıyle seçimi iptal edecekler,
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler