Melis İşiten'in taciz isyanı: Cinsel organınızı görmek zorunda değilim!

Temmuz ayında oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'ndan ayrılan Melis İşiten, kendisine gelen taciz mesajlarına, "Ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim" diyerek isyan etti.

Melis İşiten'in taciz isyanı: Cinsel organınızı görmek zorunda değilim!

Güzel oyuncu Melis İşiten sosyal medya hesabına yollanan taciz, küfür, hakaret mesajların hepsini savcılığa verdiğini duyurdu. 2014 yılında nikah masasına oturduğu kendisi gibi oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’ndan temmuz ayında ayrılan Melis İşiten, sosyal medya hesabına yollanan taciz mesajlarına tepki gösterdi.

"HABERİNİZ OLSUN YANİ"

İşiten yaşadığı bu durumu "Haberiniz olsun diye söylüyorum. Cinsel olarak taciz edildiğim her mesajın sahibi savcılığa gidiyor. Haberiniz olsun yani. Eleştiri, linç, hakaret falan bunların hepsi canım, ciğerim ama ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim.

melis-isiten-ic

Bu bir sapıklık. İfşa etmiyorum diye sessiz kalıyorum sanmanızı istemem sevgili sapıklar! Bir şeyin önüne geçilecekse sosyal medyada, ilk bunun geçilecek” sözleriyle Instagram hesabından paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ver mahkemeye utanmazları
Allahtan %98 ş müslüman ülke
ANNESİ namussuz, babası belirsizlerin yegane yaptığı iş taciz ve tecavüz ne yazıkki.. Adalet beklediğimiz Savcı ve hakimler mi:) Hukuk fakültesini bitirebilmek için hoca, dekan ve rektör yanında beğendikleri erkeklere kendilerini sunmaya, devlet memuru ve savcı-hakim olabilmek içinde neleri feda ettikleri, bunada hayatın normal akışı olarak alışık oldukları için maalesef bu sapıklara ceza vermeyi kendilerine zul görmektedirler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler