Meltem Miraloğlu, Onur Akay hakkında konuşma yasağı getirdi

Genç oyuncu Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki Amerikalı eşiyle gündem olmasından çok sıkıldı. Meltem Miraloğlu, hakkında medya organlarında açıklama yapan ses sanatçısı Onur Akay'a mahkeme kararıyla konuşma yasağı getirdi.

Meltem Miraloğlu, Onur Akay hakkında konuşma yasağı getirdi

Yıllar önce yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz aylarda kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick ile evlendi. Miraloğlu'nun evlilik haberini basına duyuran kişi ise ses sanatçısı Onur Akay'dı. Oyuncu, evliliği hakkında magazin programlarında yorum yapan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'a, üç ay süreyle konuşma yasağı getirdi.

80-yasindaki-amerikali-ile-evlenen-meltem-12637600_7062_m

3 AY BOYUNCA HAKKINDA KONUŞAMAYACAK

Onur Akay, 3 ay boyuncu basın başta olmak üzere hiçbir yerde Meltem Miraloğlu hakkında konuşamayacak. Miraloğlu, mahkemenin kararını ihlal ederse Onur Akay hakkında zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verilmesi içinde mahkemeye başvuracak.

"İFTİRA ATACAK KADAR KÜÇÜLDÜLER"

Bir süredir Amerika'da yaşayan ve evliliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Miraloğlu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak hakkındaki tüm haberlere "Ben sustukça yüz kızartacak iftiralar atacak kadar küçüldüler" diyerek isyan etmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Milletin uğraştığı şeylere bak.Ülkemizdeki durumlara bakın 80 yaşındaki adama 13 yaşındaki kızlarımızı Karı diye satanları düşünün.Ayrıca Sünnet adı altında 8 yaşındaki kız evlenebilir diyenlerin durumu ne olacak.
Küçük gelin filiminden etkilenmiş Bu kez gönüllü ama
gündem değiltirme buna derler holywood yıldızlarını görüyorum karşımda der ünlü düşünür
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler