Merak edenler için: 100 yaşından sonra insan nasıl görünür?

Gerçek şu ki hepimiz yaşlanmaktan korkarız. Olduğumuzdan küçük göstermek için kırışıklık kremlerine, diyetlere ve estetik ameliyatlara yüzlerce para harcarız. Anastasia Pottinger, zamanın insanda nasıl etkiler yarattığı fotoğrafladı ve ortaya etkileyici görüntüler çıkardı. Gördüğümüz fotoğraf yıllar içinde vücudumuzun nasıl bir değişime uğradığını gösteriyor. Fotoğrafları gördükten sonra aslında zamana bu kadar müdahale etmenin gereksiz olduğuna karar verdik. Bakalım siz ne düşüneceksiniz...

Merak edenler için: 100 yaşından sonra insan nasıl görünür?

Anastasia Pottinger’ın kitabından hepimizi etkileyen 100 yaş üstü kareleri "100: What Time Creates" (100: Zamanın Yarattıkları)

Biz yaşlanmaktan korkan bir toplumuz...

Anastasia son 9 yıl boyunca, 100 yaş üzeri birçok modelle çalıştı. Modellerin hikayelerini dinleyen Anastasia, çıplak vücutlarını ve kırışık derilerini en içten şekilde siyah beyaz olarak fotoğrafladı.

2

Kitabın açıklamasında şu sözler yer alıyor: "Medyaya güzel vücutlar hükmediyor. Günlük olarak medyada sergilenen güzel vücutları görüyoruz ancak Anastasia Pottinger, nadiren takdir edilen vücutları ele alıyor: Yaşlıları. Pottinger, en az yüzyıl yaşamış insanların tarihini fotoğraflıyor."

1

3

4

5

6

7

8

9

10

Kaynak

Fotoğraflar: Anastasia Pottinger

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler