Mersin'in Erdemli ilçesinde ucuz soğana hücum! 5 ton 1 saatte bitti

Mersin'in Erdemli ilçesinde, bir soğan üreticisi, 5 ton kuru soğanı 2 TL'den satışa sundu. Bazı kişiler soğanı çuvalla satın alırken 5 ton soğan 1 saat içinde tükendi.

Soğan üreticisi Burak Boyar, kamyonetine yüklediği 5 ton kuru soğanı ilçe merkezine getirdi ve 2 TL'den satışa sundu.

1 SAAT İÇİNDE TÜKENDİ

Bazı kişiler soğanı çuvalla satın alırken 5 ton soğan 1 saat içinde tükendi. Ucuz satış yaptığı için mutlu olduğunu dile getiren Boyar, "Vatandaş ucuz soğan yesin. Biz vatandaşı düşünüyoruz ve vatandaşımıza ucuz soğan satmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

sogan

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 53 yorum
düzenbazlık bir oyun organize oldugu belliydi patetes soganda demekki istenilince ucuzada verilebiliyormus tamamıyle hükümeti kötülemeye yönelik davranışlardı bunlar
@eldentek.1 hükümetle ne alakası var ekenomi arz talep dengesi dir yeni ürün hasat edildi üretmde biraz fazla olunca fiyatlar otomotik olarak düştü.Üreteceksin üretttiğinde fiyatlar kendiliğinden oluşur.Adana, Hatay üretmesin sen soğanı rüyanda görürdün
Albayrak Ekonomi değerlendirmesi yaparken burası çok önemli burası çok önemli diyene kadar üretim de çiftçinin durumunu ela alsa belki asıl önemli mevzunun ne olduğunu kendiside anlayacak..
tarlada zaten 1 tl adam akıllıca yapmış 2 TL den kar etti.
@maslan_1980_giphi seçim bitti çöpe giden gitti geri kalanlar bari elinizde patlamasın ucuzdan verin millete ..
yav he he zamanı şimdi yarın 75 kuruş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler