Meteoroloji 3 bölgeyi uyardı! Sabah saatlerine dikkat

Marmara, Karadeniz kıyıları ile Güney ve İç Ege'de, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor. Öte yandan İstanbul Boğazı’nın Karadeniz girişine çöken sis kartpostallık manzara oluşturdu.

Meteoroloji 3 bölgeyi uyardı! Sabah saatlerine dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, ülkenin kuzey, iç ve batı kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve batısı, Kuzey Ege kıyıları, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri, İzmir, Kütahya, Eskişehir, Çankırı, Yozgat, Kırşehir, Kırıkkale ile Ankara'nın kuzey ve doğu çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin ise az bulutlu ve açık olacağı öngörülüyor.

YER YER PUS

Marmara, Karadeniz kıyıları ile Güney ve İç Ege'de, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis görüleceği tahmin ediliyor.

Sıcaklıkların yağış alan bölgelerde 2-4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı bekleniyor.

Rüzgarın genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği öngörülüyor.

KARTPOSTALLIK MANZARA

Öte yandan İstanbul Boğazı’nın Karadeniz girişinde sabah saatlerinden itibaren yoğun sis etkili oluyor. Zaman zaman görüş mesafesini oldukça düşüren sis nedeniyle İstanbul Boğazı’nın kuzey girişi beyaza büründü. Gün boyu devam eden sis nedeniyle yer yer deniz ulaşımında da aksamalar yaşanırken, beyaz örtü altındaki Rumeli Feneri ve Garipçe köyünde kartpostallık manzaralar oluştu. Sisten nasibini alan Yavuz Sultan Selim köprüsü de beyaz örtünün altında kayboldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
HAVA BOZULR DÜZELİR ESAS KONUYA BAKALIM ŞİMDİ.BÖYLE GİDERSE MASONLAR (MOSSAD) ERDOĞANI DEVİRECEK DİKKAT.YAHU ÇİFTÇİYE 17 YILDA 130 KATRİLYON DESTEK VERİLDİ,DE YARSINI HOLDİNLER KAPTI, ŞEHİR HASTANELERİ OTOYOLLAR TOKİLER DUPLE YOLLAR,YENİ ÜNİVERSİTELER ((HEP DİNE KİNDAR NESİL YETİŞTİ SOL MENŞELİ)) TÜP GEÇİT HIZLI TREN,KENTSEL DÖNÜŞÜM,YRNİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ,KENDİ TANKIMIZ SAVAŞ UÇAĞIMIZ SİLAHIMIZ,HEPSİNİ BOŞA ÇIKARACAKLAR DİKKAT. ŞU AN GİZLİ ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI OLAYI VAR, 5 KATRİLYONLUK CEZA KESİLDİ 5 MİLYON KİŞİYE, 2018 DE.YANİ ERDOĞANIN ALTINI OYUYORLAR ŞU AN DOST GÖRÜNEREK HEMDE.DİKKAT
@ozaydin65 ya kardeş Ramazan Ramazan ne içtiysen hem kafa yapmış hemde oruç gitmiş... ne içtiysen bir daha kulanma...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler