Metroda şaşırtan görüntü! Herkes bir anda pantolonunu indirindi

2002 yılında başlayan ve her yıl gerçekleştirilen 'pantolonsuz metro günü' bu yıl da New York, Paris, Berlin ve Londra gibi dünyanın yakından takip ettiği metropollerde kutlandı. Şehirdeki monoton yaşamı vurgulamanın amaçlandığı etkinlik, bu yıl hiç olmadığı kadar çok rağbet gördü.

Metroda şaşırtan görüntü! Herkes bir anda pantolonunu indirindi

Dünyanın pek çok kentinde yapılan pantolonsuz metro gününde yüzlerce insan iç çamaşırlarıyla metroya bindi. Bazıları pantolonlarını metroda çıkarırken, bazıları da daha sokağa çıkmadan soyundu. İşte kadınlı-erkekli yüzlerce kişinin katıldığı pantolonsuz metro gününe ait görüntüler...

1

Pantolonu indiren metroya bindi!

2

ABD'de geleneksel ''Pantolonsuz Metro Yolculuğu'' etkinliğinin 18'incisi gerçekleştirildi. New York'ta düzenlenmeye başlayan ve dünya genelinde onlarca kente yayılan etkinlik bu yıl da yoğun ilgi gördü. New York'un yanı sıra Berlin, Amsterdam, Prag ve Londra gibi şehirlerde binlerce 'pantolonsuz yolcu' metroları ele geçirdi.

3

New York'ta eksi 5 derece soğuğa aldırmayan eylemciler, etkinlikten haberi olmayanların şaşkın bakışları altında metroda pantolonlarını çıkardı.

4

Yolculuklarını yarı çıplak şekilde sürdüren eylemciler, daha önce belirlenen istasyonlarda inip başka trenlere binerek daha çok insanın dikkatini çekti.

5

Bu yıl 18’incisi düzenlenen etkinliğe Berlin, Amsterdam, Prag ve Londra gibi Avrupa şehirlerinde de büyük ilgi gösterildi.

6

Pantolonsuz eylemcilere polis bu yıl da müdahale etmedi.

7

Geçmişte yapılan eylemlerden birinde polis, katılımcıların bindiği tren hatlarından birini durdurmuş ve pantolonsuz yolcuları gözaltına almıştı.

8

Ancak açılan davada yargıç, pantolonsuz dolaşmanın yasalara aykırı olmadığına hükmederek eylemcileri serbest bırakmıştı.

İşte objektiflere yansıyan bazı pantolonsuz yolcular...

9

10

11

12

13


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Ne güzel renkli, eğlencelı ulkeler var.
Allah akıl versin.
Rabbim akıl fikir versin soyunmak için bahane arıyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler