Milyarder iş adamı Jeffrey Epstein hücresinde ölü bulundu!

ABD’li milyarder iş adamı Jeffrey Epstein’ın, New York’ta tutuklu bulunduğu Manhattan Hapishanesi’nde kendini asarak intihar ettiği açıklandı.

Milyarder iş adamı Jeffrey Epstein hücresinde ölü bulundu!

Kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturma suçundan tutuklu bulunan, aralarında Trump, eski ABD Başkanı Bill Clinton gibi güçlü isimlerin de bulunduğu çevrelerle yakın arkadaşlığı tartışma konusu olan ABD'li milyarder Jeffrey Epstein hücresinde ölü olundu.

ABD’de kız çocuklarına yönelik cinsel istismar suçlamasıyla 6 Temmuz’da New York’ta federal mahkemede hakim karşısına çıkarıldıktan sonra suçlu bulunarak cezaevine gönderilen milyarder iş adamı Jeffrey Epstein New York’un Manhattan hapishanedeki hücresinde kendini asmış olarak bulunduğu açıklandı.

CİNSEL İSTİSMAR SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Tutuklu bulunduğu cezaevinden intihar eden 66 yaşındaki milyarder iş adamı, 2002-2005 yılları arasında reşit olmayan ve 14 yaşından küçük onlarca kız çocuğuna karşı cinsel taciz suçlamalarıyla federal mahkemede görülen davada suçlu bulunarak cezaevine gönderilmişti.

Eski ABD Çalışma Bakanı Jeffrey Acosta, başsavcı olduğu dönemde cinsel istismardan hüküm giyen ünlü milyarder Eipstein ile 2008'de yaptığı anlaşma ile gündeme gelmiş ve sonrasında Bakanlık görevinden istifa etmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
yaşatmazlar. kimbilir başka hangi ensesi kalın “önemli” şahsiyete dokunacaktı ucu
Ne o yaw ölünce bitiyormuymuş. Daha dur yeni başlıyor.... Allah'ın gazabı üzerine olsun
bunu brezilyada da görmüştüm bizde idam yoksa hücrede öldürme olsun akıllanın azcık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler