Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Minecraft sevenlere kötü haber

  Oyun sektöründe farklı işlere imza atan Telltale Games, 2018’in sonlarına doğru kepenkleri indirdiğini açıklamıştı. Dizi tadındaki oyunları ile farklı bir kitleye hitap eden Telltale Games’in kapanmasıyla birlikte bu stüdyonun imzasını taşıyan yapımlar da dijital oyun marketlerinden birer birer kaldırılmıştı. Önce Steam, ardından da GoG, Telltale yapımlarını mağazasından kaldıran isimler olmuştu.

  Minecraft sevenlere kötü haber

  Fakat hepsi bu kadarla sınırlı değil. Telltale Games’in en çok sevilen oyunlarından biri olan Minecraft Story Mode da kullanıma kapatılacak.

  Minecraft ekibi tarafından yapılan açıklamada, Story Mode’un 25 Haziran 2019 itibariyle desteklenmeyeceğini açıkladı. Peki bu açıklama ne anlama geliyor?

  Uzun lafın kısası, 25 Haziran’dan sonra Minecraft Story Mode’u indirip oynayamayacaksınız. Üstelik oyunu daha önceden para verip satın almış olmanız da durumu değiştirmeyecek.

  Eğer oyun sisteminizde yüklüyse değişen birşey olmayacak. Yani oyunu dilediğiniz zaman açıp oynayabileceksiniz. Fakat sisteminiz yerine, satın aldığınız mağazanın kütüphanesinde duruyorsa, 25 Haziran itibariyle bu oyunu indirme imkanınız olmayacak.

  O yüzden size tavsiyemiz bu oyunu satın aldıysanız, 25 Haziran’dan önce indirip sisteminize kurmanız yönünde olacaktır.

  ****

  En Çok Aranan Haberler