Mucize Doktor 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor'da silahlı saldırıda vurulan Ali'ye ne oldu?

Mucize Doktor dizisinin 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor'un yeni bölümünde, bir markete giren Doktor Ali, silahlı bir soygunun ortasında kalıyor. Silahlı saldırganın telefon ve cüzdanını almak istediği Ali, ne yapacağını bilemiyor. Silahlı saldırgan ise Ali'yi silahla vurarak yaralıyor. Yaralanan Ali çalıştığı hastaneye kaldırılıyor. Peki Mucize Doktor Ali'ye ne olacak. İşte savan otizm sendromlu Doktor Ali'nin hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor'un 8. yeni bölüm fragmanı.

Fox TV'nin reytingleri alt üst eden, The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor, 24 Ekim Perşembe akşamı 7. son bölümüyle ekrana geldi. Kore yapımı The Good Doctor uyarlaması olan ve başarısıyla şimdiden 43 ülkeye satılan Mucize Doktor'un 7. son bölümünde, Ali Vefa bu defa hastaneye gelen bir kalp hastası diğeri ise ses tellerinden rahatsız olan iki küçük çocuğun hayatını kurtardı.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan ve Murat Aygen'nin paylaştığı Mucize Doktor, 8. yeni bölümüyle 31 Ekim Perşembe akşamı Fox TV'de olacak.

MUCİZE DOKTOR 7. SON BÖLÜM ÖZETİ
Ali, yeni duygularıyla baş etmeye, tanımaya çalışmaktadır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya başlar ve sebep olduğu ölümle zaten yüzleşemeyen Nazlı’yı iyice köşeye sıkıştırır. Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz’in kucağına imkansız bir vaka bırakır. Açelya dipsiz bir hayal kırıklığına uğrar ve Tanju’yla Kıvılcım, Ali ve Adil’den kurtulma planını yürürlüğe sokar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
allaha şükür izlemiyorum
Çete,aldatma,ihanet,savaş dizilerini izleyen bir toplumun bu diziyi izlememesi gayet normal ama büyük kayıp. Zevkle izliyorum ve emeği geçen herkesi tebrik ederim.
Dünyanın en saçma dizisi olarak ödül alır. bu kadar yapmacık bu kadar vasıfsız bir oyunculuk görmedim. konu desen zaten ayrı bir saçma. bide böyle ezberlemişler herşeyi çok komik gerçekten. en fazla 1 sezon gider. tek kanal olsa yine izlemem
@vedatkara34 dogru sana kurtlar vadisi gibi aşk dolu cinsellik dolu diziler lazım haklısın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler