Mucize Doktor reytinglerde zirvede!

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı, FOX’un yeni dizisi 'Mucize Doktor' geçtiğimiz hafta izleyicinin büyük beğenisini kazanarak, bu sezonun en iyi açılışını yapmıştı.

Mucize Doktor reytinglerde zirvede!

Dün akşam yayınlanan 2. bölümle ABC1 hedef kitlede 14,84 reyting ve 35,49 share, AB hedef kitlede 13,61 reyting ve 35,88 share, TOTAL hedef kitlede 12,36 reyting ve 31,46 share alarak yine en çok izlenen dizi oldu, rekor kırmaya devam etti.

Twitter’da yayın gününde en çok konuşulanlar listesinde 1. sıradaki yerini koruyan 'Mucize Doktor'un 3. bölümü için şimdiden nefesler tutuldı.

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan 'Mucize Doktor'un kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
nekadar gereksiz laçka şaklaban bir dizi
Sana zorla izleten yok koçum
Yoboz seni fox TV de yayınlandığı için öyle diyon demi
böyle yapımlarla gelin artık. Toplumu yokettiniz ; zengin holdingli erkekler ; fakirlikle boğuşan kızlar.. Amaçları ; gidin zenginlere namusunuzu verin ; bu da normal bir şey..
doktor ferman ali vefanın öz abisi çıkacak ve gizli bir yerde annesine bakıyor olacak böyle hissediyorum 2 bölümden cikardigim bu gençler aha da buraya yazdım baaaak;)
abisi öldü ya nasıl ciksin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler