MAGAZİN

Murat, abisi ve Aylin'i basıyor

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de bu hafta aşk üçgeninde bomba gibi bir gelişme yaşanıyor... İşte o görüntüler:

Murat, abisi ve Aylin'i basıyor

İşte bu hafta yaşanacaklar:

Bölümün konusu: Ali Kaptan, Mustafa'yı almak için Cemile'nin evine gelir. Ancak, Ali Kaptan'ın beklenmedik teklifi bütün aileyi şoke eder. Uzun bir aradan sonra Ekber ile yolları kesişen Carolin'in durumu iyi değildir. Ekber kendinde olmayan Carolin'i evine getirir. Güçlükle kendine gelen Carolin ve Ekber arasında bir kaza yaşanır.

[

İŞTE YENİ BÖLÜMDEN KARELER (FOTO - GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/oyle-bir-gecer-zaman-ki/6485/220726)
Bu olay Carolin'in hayatına bambaşka bir yön verecektir. Cemile'nin yanında işe başlayan Hakan mutludur. Bu sevincini Berrin ve kızı ile de paylaşmak ister. Ahmet ise aftan yararlanmış, ülkeye giriş yapmıştır. Aylin'e ulaşamayan Cemile endişelidir. Babasının hapisten çıktığını ona haber vermek ister. Murat da karısını görmek ister ancak, Süleyman onu oyalar. Fakat Murat, Aylin'in peşini bırakmamaya niyetlidir ve nerede olduğunu bir şekilde öğrenir. Okula giden Osman, babasını bahçede baygın bulur. Ali Kaptan'ın sağlık problemleri sanıldığından daha ciddidir. Mete, babasına hiç beklemediği bir anda yardım eli uzatarak, onu derinden etkiler. Baba -oğul arasında sular ilk kez bu kadar sakindir. Ancak Ali Kaptan'ın sürpriz bir misafiri vardır.

[Murat aşıkları basıyor! - Yeni 4.fragman](http://video.mynet.com/1nisannn/Murat-asiklari-basiyor-Yeni-4-fragman/1325356/ "Murat aşıkları basıyor! - Yeni 4.fragman") | [www.mynet.com/video](https://www.mynet.com/video "https://www.mynet.com/video")
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler