SPOR

Mustafa Cengiz: Fatih Terim ile aramızda hiçbir sorun yok

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim ile aralarında gerginlik olduğu iddialarına sert yanıt verdi. Cengiz, "Lağım fareleri yönetime ve hocamıza saldırmaya başladılar. Bir bardak suda fırtına koparıyorlar. Hocamız Fatih Terim ile aramızda hiçbir sorun yok. Hocamız dünya çapında bir hoca" ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz, Galatasaray Futbol Takımı İdari Direktörü Şükrü Hanedar'ın vefat eden babası Ömer Hanedar'ın cenaze namazının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile aralarında sıkıntı olduğu yönündeki iddialara ilişkin, "Fatih Terim ile aramızda en ufak bir sorun yok. Açıklıkla ifade ediyorum ki, bizim derdimiz Fatih Terim olsun. Asla, öyle bir derdimiz olamaz. Fatih Terim, bizim onurumuz, gururumuz ve başarılarımızın ikonu olur. Görüş ayrılıkları olabilir ama Fatih Terim ile bunu çözmek için 5 dakika yeter. İyi niyetli ve samimi oldukça her şeyin düzeleceğine inanıyoruz. Biz hocamıza hiç müdahale etmeyiz. Fatih hocamızın değerini biliyoruz. Bunun futbolcular tarafından da tamamen kavranarak ölümüne mücadele eden bir Galatasaray olmasını diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı kulübün yönetimi ve futbol takımı üzerinde medyada çıkan haberlerlerle ilgili de görüşlerini aktaran Cengiz, "Bir bardak suda nasıl fırtına kopartılır... Belli şer cephelerinin tabiri caizse lağım farelerinin nasıl saldırdığını şaşkınlıkla izledim. Bana yönelik eleştirilerin tamamını hukuka sevk ettik. Bu ülkede hukuk ve adelet varsa yaratılmak istenen algıyı kıracaktır. Buna inanıyoruz. İnsanlar hem hocamızın hem yönetimimizin haysiyetine saldırıcı ve yalan beyanlar üzerine yorum yapmışlar. Bunlar bizi üzüyor." diye konuştu.

Mustafa Cengiz, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şu anda konuşurken bile hocamızla ilgili bir sorun gelmiyor aklıma. Haftalardır çok yoğun bir şekilde Emlak Konut, Riva, Florya ve yapılandırma anlaşmasının nihai imzalarının sorunları ile uğraşıyoruz. Şu anda Florya'yı tekrar kazanmak çok önemli. Bu, tarihi bir olgu. Takımı da olumlu şekilde etkileyecek. Kemerburgaz'dan da vazgeçmedik. Bütün işleri yaptık. Orada bir işgal var. O işgalci de oradan çıkacak çünkü ruhsatı yok. Riva projesine devam ederek Galatasaray'ı en iyi duruma getirmeye çalışacağız. Bütün çabamız bu."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
BRAVO BAŞKAN.İMPARATORA LAF ETMEK KİMSENİN HADDİ DEĞİL.MHK VE TFF İLE UĞRAŞ BAŞKAN, ALİ KOÇUN ŞİKELERİNİ ORTAYA ÇIKARIN.FETO BİTTİ FENERİN HİÇ BİR BAŞARISI YOK BAKIN TARİHE.ŞİMDİ NİHAT VE ALİ KOÇ 2011 DE UEFADAN ŞİKECİ OLDUKLARI TASDİKLENMİŞ YÖNETİMDEYDİ
yönetim içerisinde ciddi problemler var gibi fatih terim de artık futbolu bırakmalı yeni genç teknik adamlara ihtiyacımız var
hangi dünya o??? terim nerde ne yapmış
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler