NBA 2K Ligi’ne Türkiye de katılacak!

NBA 2K Ligi Avrupa’da ilk eleme etkinliğini düzenleyecek. Peki, bu eleme etkinliği ne zaman düzenlenecek? İşte konuyla ilgili detaylar.

NBA 2K Ligi’ne Türkiye de katılacak!

NBA 2K Ligi bugün, ligin Avrupa’daki ilk eleme etkinliği olan NBA 2K League European Invitational’in 13 Aralık Cuma – 14 Aralık Cumartesi günü Londra’da gerçekleşeceğini açıkladı.

İki günlük etkinlik, 2020 NBA 2K League Draft için uygun olan Avrupa’dan seçkin oyuncuları belirleyecek.

The NBA 2K League European Invitational Avusturya, Belçika, Fransa, Almanya, İspanya, Türkiye ve İngiltere’den gelen 20 oyuncudan oluşacak ve iki gün boyunca hazırlık maçı, iki eleme turnuvası ve lig temsilcileri ve ekibi ile yapılan görüşmelere katılacaklar.

NBA 2K League,  NBA 2K League Combine, NBA 2K community Pro-Am tournaments ve NBA 2K etkinliklerindeki tarihi performanslar. aracılığıyla etkinliğin oyuncularını belirledi.

NBA 2K League Direktörü Brendan Donohue; “İlk Avrupa eleme etkinliğimiz için Avrupa’daki en iyi NBA 2K oyuncularını bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz. Asya Pasifik bölgesinden birkaç oyuncu belirleyen geçen sezon APAC Invitational’ın başarısı üzerine, en iyi uluslararası oyuncuların 2020 NBA 2K League Draft’a katılabilmesi için daha fazla fırsat sunarak oyuncu havuzumuzu daha da güçlendirmemiz önemli.” ifadelerini kullandı.

14 Aralık’ta yapılacak olan ikili eleme turnuvası, NBA 2K League’in Twitch ve YouTube kanallarında tekrar canlı yayınlanacak. European Invitational sonunda, lig temsilcilerinden ve takım yöneticilerinden oluşan bir komite, 2020 NBA 2K League Draft için uygun olacak birkaç oyuncu belirleyecek.

Keenetic Air ile Unique Whole Home Wi-Fi Sistemi Nasıl Kurulur?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler