Ne umduk ne bulduk – Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Ghost Recon Breakpoint, oyun dünyasını sallandıran isimlerden. Ancak ne yazık ki iyi anlamda değil. PC sistem gereksinimlerinin açıklanmasının hemen ardından beklentileri bir hayli arttıran Breakpoint, yaşadığı çok sayıda teknik sıkıntıdan dolayı oyuncuların silinden düşmüyor.

Açık dünya elementlerine sahip ve aksiyon temasındaki oyun, bizi Auroa adasına götürüyor. Teknoloji devi Skell Teknolojisine ev sahipliği yapan Auroa, yanlış ellere düşer ve tüm temaslar kaybolur. Bu noktada kendi karakterimizi yaratarak kahramanlık peşinde koşan Nomad isimli bir Ghost takım liderini kontrol ederiz. Amacımız ada sakinlerine yardım etmek ve en önemlisi bu teknolojinin tepesinde olduğunu düşündüğümüz eski dostumuz Walker’ı elimine etmek.

Oyun, sadece hikaye değil PvP yani multiplayer moduna da sahip. Ayrıca dilerseniz co-op olarak arkadaşlarınızla maceradan maceraya koşabilirsiniz. Detay olarak çok iyi düşünülmüş ve bir shooter oyunun güzelliklerine sahip olsa da ne yazık ki Breakpoint, hikaye kısmında sınıfta kalıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler