MAGAZİN

Nebahat Çehre'den erken finale tepki

A.Ş.K. dizisinin erken final yapmasına usta oyuncu Nebahat Çehre tepki gösterdi.

Nebahat Çehre'den erken finale tepki

Kanal D'de ekrana gelen 'A.Ş.K.'ın düşük reyting yüzünden 13'üncü bölümde ekrana veda edecek olmasına tepki gösteren Nebahat Çehre senaristlere yüklendi: Ellerinde benim gibi projeyi başlı başına götürecek bir oyuncu vardı, kullanamadılar...

Çehre, kendisine haksızlık yapıldığını sitem dolu şu sözlerle anlattı: AB grubunda Nebahat Çehre'nin getirisi çok büyüktü. Onu yok saydılar. Tanıtımlarda beni sona koydular. Resmimi koymadılar. Hiç yokmuşum gibi davrandılar. Zararını da onlar gördü.

EKiBE ÜZÜLÜYORUM

Dizide hayatını çocuklarına adayan Neslihan karakterine hayat veren Nebahat Çehre, "Dizi erken bitiyor. Maalesef tanıtımı iyi olmadı. Sabırsız davrandılar. Ekibin o kadar emeği var; kamera arkasındaki insanlara daha çok üzülüyorum. Onlar daha çok emek veriyor ve beklentileri vardı" dedi.

DİNLENMEYE İHTİYACIM VAR

Çehre, "Bu mesleğin de getirisi böyle maalesef. Ben üzülmedim. Biraz dinlenmeye ihtiyacım vardı. Bugüne kadar iyi işlere imza atmış biri olduğum için sadece buna üzüldüm" diye konuştu.

Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu'nun rol aldığı 'A.Ş.K. dizisi haftaya yayınlanacak bölümüyle final yapacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler