Neler var neler: Apple 2019’un en iyilerini seçti!

Apple 2019’un en iyi App Store uygulamalarını ve en iyi App Store oyunlarını bugün New York’ta düzenlediği Best of App Store 2019 etkinliğinde duyurdu. Apple, etkinlikte bir de sürpriz yaptı.

Neler var neler: Apple 2019’un en iyilerini seçti!

Apple Best of App Store 2019 etkinliği geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılmış bir etkinlikti. Takvimler 3 Aralık’ı yani bugünü gösterdiğinde Apple, Best of App Store 2019 etkinliğini New York kentinde düzenledi. Etkinlikte Apple, 2019’un en iyi App Store uygulamalarını ve 2019’un en iyi App Store oyunlarını açıkladı.

4

2019’UN EN İYİ İPHONE VE İPAD UYGULAMALARI BELLİ OLDU

2019’un en iyi iPhone uygulaması ödülünün sahibi yapay zeka desteği ve gelişmiş düzenleme seçenekleri ile öne çıkan Spectre Camera isimli fotoğraf uygulaması oldu. Etkinlikte 2019’un en iyi iPad uygulaması da unutulmadı tabi. iPad kullanıcılarının yoğunlukla kullandığı fonksiyonel dijital not defteri uygulaması Flow by Moleskine 2019’un en iyi iPad uygulaması seçildi. Geride bırakmak üzere olduğumuz 2019 yılının Mac tarafındaki en iyi uygulaması Affinity Publisher olurken, Apple TV tarafında ise The Explorers isimli görsel envanter uygulaması birincilik ipini göğüsledi. Sıra geldi 2019’un en iyi App Store oyunlarına.

İŞTE 2019’UN EN İYİ APP STORE OYUNLARI

Best of Apple Store 2019 etkinliğinde 2019’un en iyi App Store oyunları da Apple tarafından açıklandı. En iyi App Store oyunu Sky: Children of the Light olarak duyurulurken, bu oyunun arkasından Hyper Light Drifter en iyi iPad oyunu, GRIS en iyi Mac oyunu ve Wonder Boy: The Dragon’s Trap en iyi Apple TV oyunu seçildi. Henüz Eylül ayında tanıtılan Apple Arcade oyun sistemine de bu yıla özel olarak yılın en iyisi ödülü kategorisi açan Apple, bu anlamda birinciliği ise Sayonara Wild Hearts isimli oyuna verdi.

APPLE MÜZİK ÖDÜLLERİ SÜRPRİZİ

Apple Best of App Store 2019 etkinliğinin sonunda, bu yıla özel bir sürpriz yaparak Apple Müzik Ödüllerini de duyurusunu gerçekleştirdi. Apple Müzik’teki en iyi sanatçıları ve en iyi şarkıları belirleyen Apple, yılın en iyi sanatçısı ödülünü son zamanların büyük çıkış yakalayan ismi Bille Ellish’e verdi. Yılın çığır açan sanatçısı Lizzo olurken, yılın şarkısı ise Lil Nas X’in Old Town Road isimli şarkısı oldu. Apple Müzik Ödülleri etkinlik sırasında sahiplerine dağıtılmadı ancak çarşamba günü Steve Jobs Theater’da düzenlenecek bir başka etkinlik ile birlikte Apple Müzik ödülleri sahiplerine dağıtılacak. Bu hafta eğlenceli ve bol müzikli bir Apple etkinliği daha bizleri bekliyor anlaşılan.

3


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler