Niğde'de şizofreni tedavisi gören şahıs, otobüs şoförünü tekmeledi

Niğde'de şizofren tedavisi gördüğü iddia edilen Metin D., yolcularla tartışınca kendisi uyaran otobüs şoförünü tekmeledi. O anlar otobüsün güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Cuma Soyer yönetimindeki halk otobüsüne, Metin D., engelli kartıyla bindi. Son durağa kadar gidip, şehir merkezine dönen otobüsten inmeyen Metin D., diğer yolcularla tartışmaya başladı. Tartışmaya sürücü Soyer, sözlü olarak müdahale etti. Bunun üzerine oturduğu koltuktan hızla kalkan Metin D., direksiyon başındaki Soyer'i tekmeledi. Cuma Soyer, sakinleştirip arkasındaki koltuğa oturttuğu Metin D.'yi, ihbar üzerine gelen polis ekiplerine teslim etti. Metin D., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

KOOPERATİF BAŞKANI TEPKİ GÖSTERDİ

S.S 51 Nolu Niğde Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Selami Öztürk, Metin D.'nin ikinci kez otobüste olay çıkardığını belirterek, "Bu şahıs daha öncede aynı şekilde iki kez otobüste olay çıkararak, zarar verdi. Hem otobüse ücretsiz binecek hem de olay çıkaracak. Çok tedirginiz. Bu ve buna benzer olaylar yüzünden rahat çalışamaz duruma geldik, yetkililerin bir an önce önlem almalarını istiyoruz" dedi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
deliyse atın timarhaneye ne işi var halkın içinde
Arkadaş şizofrense niye milletin içine çıkarıyorsunuz kapatın bir yere
rabbim şifa versin ve bu hayattaki en iyi servet sağlığımız o yüzden bu servetimiz için rabbimize hamd olsun.ailesinede sabir versin :(
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler