Nihat Hatipoğlu'na sorulan namaz sorusuyla ilgili gerçek ortaya çıktı

ATV'de yayınlanan sahur programında Nihat Hatipoğlu'na namaz sorusu soran Tıp öğrencisi sosyal medyaya damga vurmuştu. Ancak çok konuşulan sorunun geçen yılki programda sorulduğu ortaya çıktı. Söz konusu soruyu soran tıp öğrencisinin sosyal medyada fotoğrafı yayınlanan kadın olmadığı anlaşıldı.

ATV'de Nihat Hatipoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen sahur programında namaz sorusu iddiası sosyal medya üzerinde gündem oldu. Sosyal medya üzerinde yayılan fotoğrafın aslı ortaya çıktı.

"AMELİYATI BIRAKIP NAMAZ KILMAK SEVAP MI?"

Tıp Fakültesi öğrencisi tarafından Nihat Hatipoğlu 'na sahur programında sorulduğu belirtilen namaz sorusu sosyal medya üzerinde gündem oldu. Soruda Tıp öğrencisinin ameliyat yaparken namaz vakti girince ameliyatı bırakıp namaz kılmanın daha sevap olup olmadığını sordu.

nihat-hatipoglu-na-sorulan-namaz-sorusunun-asli-12111637_5687_m

GÖRÜNTÜNÜN ASLI ORTAYA ÇIKTI

Sosyal medya üzerinde binlerce kişinin paylaşıp tepki gösterdiği sorunun aslı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl Nihat Hatipoğlu programına katıldığı öğrenilen bu vatandaşın abdest ile ilgili normal bir soru sorduğu öğrenildi.

kiz

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
Hanım Ablanın kafası neden bu kadar büyük?
O bir uzaylı
@devil_0606 Bir müslüman ametyatı bırakıp namaz KILINMAYACAĞINI çok iyi bilir. bu soruyuda nca bir din düşmanı veya gayri müslim SORAR.
@devil_0606 montaj ile karalama yapılmaya çalışılmış bir durumu haber etmişler sizde hemen tırnaklarınızı çıkarmışınız.allah hepinize gerekeni yapacak
pislik tipler.
@devil_0606 belki serada beyin yetiştiriyordur
Tıp fakültesi öğrencisinin sorduğu soruya bak. Ülke olarak iq muz çift haneli.
gerizekalı. zaten haberde böyle birşey olmadığı, montaj yapılarak senin gibi sazanların tespiti yapıldığı söyleniyor. iq0
senin iq muz. haberi oku. kul hakkını nasıl ödeyecek bu haberi yapan
harbi gerizekalısın ya okumadın yada okuduğunu anlamadın
@alprsln Yok montaj demiyor, sadece o bayanın sormadığını, geçen sene başka bir bayanın sorduğunu söylüyor, bu sene yeniymiş gibi piyasaya sürüldüğünü söylüyor, ben sana gerizekalı demicem ama, olur böyle anlayamamalar
Allah akıl fikir versin....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler