Ninja, Fortnite’ın H1Z1 olma yolunda gittiğini düşünüyor

Popüler Twitch yayıncısı Ninja, Fortnite’ın doğru yolda olmadığını söyledi.

Ninja, Fortnite’ın H1Z1 olma yolunda gittiğini düşünüyor

Fortnite, şu anda battle royale oyunlarının en iyisi olarak biliniyor ancak Tyler “Ninja” Blevins, oyunun H1Z1 olma yolunda gittiğini düşünüyor ve bu iyi bir şey değil!

Epic Games, Fortnite’ın build mantığıyla battle royale oyunlarına yeni bir soluk getirmişti ve en büyük rakibi PUBG’yi geride bırakarak tahtın sahibi olmuştu. Kendisinden sonra piyasaya sürülen battle royale oyunları ilk zamanlar hızlı bir yükseliş yakalamış olsa bile, taht hâlâ Fortnite’ın.

Epic Games, Fortnite’a getirdiği son güncellemelerden sonra oyuncular tarafından büyük eleştiriler alarak, oyunun doğru yolda gitmediği düşünülmeye başlandı.

Fortnite v8.20 yaması, oyunu değiştirdi!

Bildiğiniz üzere Fortnite v8.20 güncellemesi, oyunun şimdiye kadar yayımlanan en tartışmalı güncellemelerinden biri oldu. Ninja ile birlikte pek çok yayıncı ve oyuncu, zaman zaman UNO, Sekiro: Shadows Die Twice ve Apex Legends gibi diğer oyunları oynamayı tercih etti. Oyuncuların çoğunluğu, Fortnite’a gelen son güncellemenin oyunu hüsrana uğrattığını düşünüyor.

Oyunun en popüler yayıncılarından biri olan Ninja, Epic Games’in topluluğu dinlememeye devam etmemesi durumunda Fortnite’ın H1Z1 gibi büyük bir çöküş yaşayacağını düşünüyor. Ninja, son güncellemeyle ilgili olarak oyun hakkında şunları söyledi:

“Dikkatli olmaları gerekiyor, oyunda hala düzeltilmesi gerek çok fazla sorun var. Dikkatli olmalılar dostum, H1Z1 olma yolunda gidiyorlar.”

Bildiğiniz üzere H1Z1, battle royale piyasasının en tepesindeydi. Ancak geliştiricilerin aldıkları kötü kararlar ve yayımladıkları güncellemelerle birlikte oyun büyük bir çöküş yaşadı. Haliyle oyuncular ve yayıncılar, farklı oyunlar oynamaya başladı ve H1Z1’in devri bitmiş oldu.

h1z1

Fortnite, H1Z1 olma yolunda gidiyor!

Fortnite henüz H1Z1 gibi büyük bir çöküş yaşamaktan çok uzak, ancak pek çok oyuncu eğer böyle devam ederse oyunun zaman içinde biteceğini düşünüyor.

Epic Games, Fortnite Dünya Kupası nedeniyle büyük bir oyunu kitlesini elinde tutmaya devam edecek. Ancak güncellemeler konusunda yanlış alınan kararlar devam ederse, oyuncular büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Çoğu oyuncu Epic Games’in Infinity Blade gibi saçma bir silahı oyuna eklediği gibi kaldırdığı ve topluluğu dinlediği günleri özlüyor. Bakalım Epic Games bu konu hakkında neler yapacak, hep birlikte göreceğiz!

gg


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler