Norm Ender ile Ben Fero kavga mı etti?

"Norm Ender ile Ben Fero kavga etti" haberi bir anda sosyal medyada yayıldı. İkilinin görüntüsü olarak da bir kavganın görüntüleri servis edildi. Ancak gerçek bambaşkaydı...

Norm Ender ile Ben Fero kavga mı etti?

"Norm Ender ile Ben Fero kavga etti" şeklindeki iddialar tamamen asılsız çıktı. Bir kaç sosyal medya hesabından paylaşılan bir fotoğraf eşliğinde, Norm Ender'in Ben Fero ile havaalanında karşılaştığı ve yumruk ile tekmelerin havada uçuştuğu bir kavga yaşandığı iddia edildi.

Sosyal medyada hızla yayılan iddialar tamamen asılsızdı. Sosyal medyada yayılan görüntüler

geçmişte yaşanan Fransız Booba ve Kaaris kavgasından... Tv100'ün haberine göre; ikili havaalanında yaptıkları kavga nedeniyle 18 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Olayın gerçekleşme tarihi ise Ağustos 2018.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
sunlarıda adam ettıler basımıza aynı rırtım aynı sacma sozler baska bır sey yok,hepsı baba parasıyla vıdeo cekıp unlu olma pesınde bızım sayemızde de basarıyorlar
kim bu arkadaşlar ??
Norm Ender Rap şarkıcısı diğerini bende tanımıyorum :-)
bunların kafa güzel sanırım yada biraz fazla tupac klibi izlemiş özenmiş , uyuşturucu satıcılarının birbirlerini tanımlamak için kullandıkları işareti neden yaparsın ? birincisi amerika çok uzakta sen turkiyedesin :)) 2. olarak sen uyuşturucumu satıyorsun ? ki taraf işareti yapıyorsun :)) beyin bedava merak edenler için o işaret (los angeles west coast hand sing)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler