Nursel Ergin'in Rıdvan Dilmen anısı: Sizin kucağınıza oturmuştum ve...

Geçtiğimiz ay başlayan 'Fener Ol' kampanyası kapsamında Fenerbahçe için bağış toplamak için gerçekleştirilen canlı yayına, sunucu Nursel Ergin'in Rıdvan Dilmen anısı damga vurdu.

Fener Ol' kampanyası kapsamında Fenerbahçe için bağış toplamaya devam edilirken yayına, sunucu Nursel Ergin'in Rıdvan Dilmen anısı damga vurdu.

WinWin organizasyonları adı altında gerçekleştirilen canlı yayınlarda taraftarlar kulübe bağış yaparak destek olurken, program içerisinde Nursel Ergin'in anlattığı, bir anı güldürdü.

İlk kez uçağa binişini anlatan Ergin, yaptıkları geziye Dilmen'in de katıldığını bu gezide Ergin'in Dilmen'in kucağında seyahat ettiğini anlatması, stüdyoda gülüşmelere neden oldu.

Ergin "Bilmiyorum hatırlar mısınız, ilk kez uçağa sizinle bindim. Bize İstanbul turu attırmışlardı uçağa bindirip. Sizi uçağa bindireceğiz demişlerdi. Ben sizin kucağınıza oturmuştum" dedi.

Ergin'in anısına Dilmen "Enteresan" cevabını verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
fb liyim ama bir kuruş vermem vermedim ! ali koç türkiyenin en zengini milyar dolarları var 100 milyon versin iş bitsin .... kuruş vermem kuruş....
Gezi olayları niye bukadar zorunuza gidiyo,Gezi olayları Münafıklar tarafından,halka yapılan baskının ve zülmün baş kaldırışıdır,?
ben gs’liyim sen fb’li akıllı olun Allah aşkına ya fener ol aslan ol kaplan ol hikayelerine prim vermeyin ben asgari ücretli, memur, işçi kardeşim bir aylık maaşının tamamı bir futbolcunun bir kadeh viski parası, akıllı ol çağanın çoluğunun 1kuruş da olsa rızkını yedirme şu asalaklara...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler