O Ses Türkiye'de Acun Ilıcalı'dan jüriye büyük sürpriz! O Ses Türkiye Ajda Pekkan özel bölümü ne zaman yayınlanacak?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye'nin yeni bölümüne Ajda Pekkan damga vuracak. O Ses Türkiye'de sürpriz yapan Acun Ilıcalı, jüri üyelerini dışarıya aldıktan sonra seyircileri sürprizi söyledi. O Ses Türkiye'nin jüri üyeleri ise yarışmacı sandıkları Ajda Pekkan'ın sesini duyunca büyük şaşkınlık yaşadı.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan'ın jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye'ye Ajda Pekkan konuk olacak. Ajda Pekkan'ın sahneye çıktığı O Ses Türkiye'nin özel bölümü ise 22 Kasım Cuma akşamı ekrana gelecek.

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde, Acun Ilıcalı her şeyden habersiz olan jüri üyelerini stüdyodan dışarıya çıkartıyor. Seyirciyle konuşan Ilıcalı, 'Arkalarını döndüreceğiz. Onlar yarışmacı geldi sanacaklar. Biz buraya ise ülkemizin çok sevilen sanatçılarından birini getireceğiz' ifadelerini kullanıyor.

Sahneye çıkan Ajda Pekkan'ın sesini duyan jüri üyeleri ise önce büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Butona basarak dönen Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan, karşılarında Ajda Pekkan'ı görünce ne yapacaklarını bilemiyorlar.

O Ses Türkiye, SüperStar Ajda Pekkan'ın konuk olacağı özel bölümle 22 Kasım Cuma akşamı 20:00'de TV8'de olacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
azrail bu kadını unutmus
BEN SEYRETMIYORUM SIKTI ARTIK
eyy acun eey öyle kurnazsın ki sende biliyorsun artık tutulmuşyıor istenen reytingler yok bu yüzden değişik varyasoınlar deniyon ama yemiyor kalitesini kaybetmiş bir program artık hele murat bozun ben artık şarkıcı oldupuna bile inanmıyorum havlu atmış boksör gibi nasıl olsa bu yarışmadan 8 senedir kasasını dolduruyor yılda 1-2 trilyonu cebe atıyor şarkıcılık byu kadar para getirrmez ki
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler