Mynet Trend

O Ses Türkiye Rap ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye Rap'e nasıl başvuru yapılır?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital içerik platformu Exxen'de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap fragmanı yayınlandı. Jüri üyeleri arasında Hadise, Eypio, Murda ve Mero'nun yer aldığı O Ses Türkiye Rap başvuruları devam ediyor. Peki, O Ses Türkiye Rap ne zaman başlıyor? İşte, detaylar...

O Ses Türkiye Rap ne zaman başlıyor? O Ses Türkiye Rap'e nasıl başvuru yapılır?

Exxen'de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap'in fragmanının ardından heyecanla beklenen yarışma hakkında O Ses Türkiye Rap ne zaman başlıyor? soruları gündeme geldi. Diğer yandan, rap müzik performansı ile yarışmaya katılmak isteyen kişiler arama motorları üzerinden O Ses Türkiye Rap başvuruları nereden ve nasıl yapılır? konusunda araştırmalar yapıyor. İşte, O Ses Türkiye Rap başvuru ekranı!

O SES TÜRKİYE RAP NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital içerik platformu Exxen'de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap'in ilk bölümü 19 Mart'ta yayınlanacak. Rap müzik performansı ile kıyasıya rekabetin yaşanacağı yarışmanın jüri üyeleri ise Hadise, Eypio, Murda ve Mero oldu.

O SES TÜRKİYE RAP BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

O Ses Türkiye Rap başvuruları pandemi nedeni ile internet üzerinden video ve bilgi formu doldurularak yapılıyor.

O SES TÜRKİYE RAP BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYIN

EXXEN'E NASIL ÜYE OLUNUR?

Exxen TV'ye https://www.exxen.com/tr adresi üzerinden üye olunmaktadır. Ad Soyad, E Posta bilgilerini girip üyeliğinizi oluşturduktan sonra ücretsiz deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir.

EXXEN ÜCRETİ NE KADAR?

Exxen üyeliklerinde reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı paket sunulmaktadır. Reklamlı olarak içerikleri izlemek için üyelik ücreti aylık 9.90 TL iken, reklamsız üyelik seçeneği 19.90 TL.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön