MAGAZİN

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında 2020 birincisi belli oldu!

Her sene yılbaşında gelenek haline gelen TV8'in O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında ekran dünyasının sevilen isimleri performanslarını sergilediler.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında 2020 birincisi belli oldu!

Jüri koltuklarında Murat Boz, Seda Sayan, Hadise ve Beyazıt Öztürk'ün oturduğu O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında birçok ünlü isim şarkılar seslendirerek hünerlerini sergilediler.

12-hhPG.jpg

O Ses Türkiye Yılbaşı özel programı gece yarısına kadar devam etti. O Ses Türkiye 2020 yılbaşı özel programında bu kez birbirinden ünlü isimler şarkı söylemek için sahneye çıktılar.

3-G6WQ.jpg

Geceye damga vuran performans ise Serenay Sarıkaya’dan geldi. 31 Aralık 2019 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde Sahneye çıkan Serenay Sarıkaya Duy Beni performansıyla büyük beğeni topladı. Seyircinin isteğini kırmayan güzel oyuncu şarkıyı bir kez daha seslendirdi.

2-UVaj.jpg

O Ses Türkiye 2020 yılbaşı özel konukları bu yıl da izleyicilere renkli anlar yaşattılar. O Ses Türkiye yılbaşı konukları arasında birbirinden önemli isimler yer aldı. İşte bu yılın konukları; Serenay Sarıkaya, Gupse Özay, Hande Erçel, Özge Özpirinççi, Şebnem Bozoklu, Berrak Tüzünataç, Meriç Aral,

4-10Zp.jpg

Bergüzar Korel, Şükrü Özyıldız, Tuvana Türkay, Afra Saraçoğlu, Erdal Özyağcılar, Loris Karius, Fırat Aydınus, İbrahim Büyükak, Oğulcan Engin, Max Kruse, Merve Dizdar, Danilo Zanna.

5-DHrj.jpg

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde kendi alanlarının en başarılı isimleri ünlü konukları yer aldı. Neşeli, renkli sahneleri ile çok keyifli anlar yaşatan O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde Hadise şampiyon oldu.

13-EW4C.jpg

O Ses Türkiye 2017 şampiyonu Dodan Haydar Haydar şarkısını seslendirdi.

11-kvlj.jpg

Gupse Özay ve Merve Dizdar Sarı Nenge şarkısını seslendirdi. Performanslarıyla izleyicileri kendilerine hayran bıraktılar.

7-B8k9.jpg

8-DERi.jpg

9-FmnN.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler