Öfkeli kocanın inanılmaz intikamı! Uçağıyla eşinin bulunduğu binaya daldı!

Botsvana'da bir pilot uçağıyla, öfkelendiği eşinin bulunduğu kulüp binasına çarptı. İnanılmaz olayda pilot hayatını kaybetti.

Botsvana'daki Gaborone şehrindeki bir pilot, eşine sinirlenerek şehrin kuzeyindeki Matsieng Havaalanı'ndan Beechcraft Super King Air model uçağına bindi. Uzun süre alçak uçuş yapan öfkeli koca, uçağının rotasını eşinin içinde bulunduğu Matsieng Uçuş Kulübü binasına çevirdi.

Uçağıyla kulüp evine çarpan pilot, olay yerinde hayatını kaybetti. Kazayla ilgili açıklama yapan Matsieng Uçuş Kulübü, olayda pilot hariç kimsenin hayatını kaybetmediğini açıkladı. Kulüp, tesisin ve hava trafik kontrol (ATC) kulesinin tamamen yıkıldığını ve 13 otomobilin yandığını açıkladı.

Olay anı ve sonrası çevredekilerin kameralarına yansıdı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
yeni nesil Vecihi
psikopata bak
KADINLAR ARTIK ÇEKİLMEZ VE ERKEKLERİ AŞŞAĞLAMAKDAN NE HALE GETİRİYORLAR SON ZAMAN LARDA O DAR TAYT SOKAKDAKİ ERKEK VE DİĞER KADINLAR BİLE BAKIYOR BU NE YATAK ODASI KIYAFETİ İĞRENÇ DAR ÖNÜ ARKASI NET GÖZÜKÜYOR ALLAH BELANIZI VERSİN BU NE YA KADINDA KALİTE KALMADI VE ALLAHDAN BİLE KORKMUYORLAR VUCUTLARINI SERGİLİYORLAR ALLLAH SİZE ÖLÜNCE TOPRAK ALTINA GİRDİĞİNİ GÜN SORACAK EMANET VERDİĞİM VUCUDA BEDEN İHANET ETTİNİZ YILANLAR TOPRAK ALTINDA O BEDENLERE GİRİNCE ANLARSINIZ KADININ ÖZELLİĞİ Nİ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler