MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

'Oğlu tarikatın gelecekteki lideri' iddiasıyla gündemde! İşte Necati Şaşmaz'ın oğlu Ali Nadir Şaşmaz

Necati Şaşmaz'ın geçtiğimiz günlerde boşandığı eski eşi Nagehan Kaşıkçı, yaptığı açıklamalar ile gündemde. Kaşıkçı'nın bugün 8 yaşında olan oğullarının tarikatin gelecekteki lideri olarak görüldüğünü açıklamasının ardından çiftin oğulları merak konusu oldu.

'Oğlu tarikatın gelecekteki lideri' iddiasıyla gündemde! İşte Necati Şaşmaz'ın oğlu Ali Nadir Şaşmaz

Kurtlar Vadisi adlı dizide canlandırdığı 'Polat Alemdar' karakteriyle bilinen Necati Şaşmaz'ın, eşi Nagehan Kaşıkçı ile boşanma davası sürüyor. Kaşıkçı, davada Şaşmaz'ın kendisini 'mehdi olarak gördüğünü' belirterek Kadiri tarikatındaki bir zikir videosunu sundu. Söz konusu video gündem oldu.

640xauto (2)

"TARİKAT VELİAHTI"

Şaşmaz'ın 8 yaşındaki oğlunun bu tarikatın 'veliahtı' olarak görüldüğünü anlatan Kaşıkçı, "Ben insanlık dışı birçok uygulamasını gördüğüm bu tarikata oğullarımın bulaşmasını asla istemiyorum" dedi. Mahkeme, Şaşmaz ile Kaşıkçı'nın boşanmasına karar verirken, annenin 8 yaşındaki A.N.'nin tarikat merkezine götürülmemesi yönündeki talebini reddetti.
640xauto (1)

İsmail Saymaz'a konuşan Nagehan Kaşıkçı, oğlunun babaannesi tarafından Kadiri tarikatına götürüldüğünü, bu durumun ayrılık döneminde sürdüğünü ve anne olarak çok kaygılandığını anlattı.

640xauto (3)

"EMİR KİPİYLE KONUŞUYOR, OKUL KURALLARINA UYMUYOR"

Oğlunun tarikattan geldikten sonra kendisine ve evdeki insanlara emir kipinde konuştuğunu, agresifleştiğini, ağlama nöbetine girdiğini, okul kurallarına uymadığını belirtti.

640xauto

Kaşıkçı'nın bu açıklaması gündeme otururken çiftin oğulları da merak konusu oldu. Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde oğluyla yaptığı paylaşımlarla haber olmuştu.


Express

En Çok Aranan Haberler