Öğrencisinin zorla saçını kesen öğretmen tutuklandı!

ABD'nin California eyaletine bağlı Visalia ilçesinde bir lisede, öğrencisinin saçını zorla kesen öğretmen tutuklandı.

Öğrencisinin zorla saçını kesen öğretmen tutuklandı!

KFSN-TV'nin haberine göre, "University Preparatory" Lisesinde görev yapan kimya öğretmeni Margaret Gieszinger, yüksek sesle "Star Spangled Banner" şarkısını söyleyerek, bir öğrencisinin saçını zorla kestiği görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Paylaşılan videoda, Gieszinger'ın tahtanın önündeki sandalyeye oturtarak saçını zorla kestiği erkek öğrencinin ardından bir kız öğrencinin de saçını kesmeye yeltendiği ve o esnada diğer öğrencilerin sınıftan kaçtığı görülüyor.

sinif1

Adı açıklanmayan bir öğrenci, öğretmenlerinin başta şaka yapmak için böyle bir tutum sergilediğini sandıklarını söyledi.

O esnada sınıfın arka sıralarında oturduğunu söyleyen öğrenci yardım istemek için koşarak idareye gittiğini aktardı.

Bir öğrencinin bedenine zarar verdiği şüphesiyle tutuklanan Gieszinger'ın kefalet ücretinin 100 bin dolar olacağı sanılıyor.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Lisedeyken 1 ay boyunca saçlarla ilgili uyarı yapan müdür yardımcımız öğleden sonra ders için toplandığımızda sınıfa giderken uyardıklarını tek tek kenara ayırdı 120 kişi hepimizin kafasına tren yolu yaptı. benden bir önceki arakadaşı görene kadar ne olduğunu anlamamıştım. Öğretmenimizle hale görüşüyoruz Emekleri için Allah ondan razı olsun.
Türkiyede o öğretmeni yaşatmazlardı.
bizde ise müdür yardımcıları, öğrenciler sırayla içeri geçerken elinde makas ile bekliyor :) hala kıl tüy ile uğraşıyoruz biz de :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler