Oğuzhan Uğur’lu 'Kırk Yalan' filminden eğlenceli teaser

Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini üstlendiği komedi filmi "Kırk Yalan"dan ilk teaser paylaşıldı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan imzalı Kırk Yalan filminden teaser paylaşıldı. Son zamanların en çok konuşulan komedyenlerinden biri olan Oğuzhan Uğur'un başrolünde yer aldığı Kırk Yalan'ın teaser'ında üç adamın düğünden bir gün öncesinde yaşadıklarını unutmaları sonucu gelişen olayları izliyoruz.

KIRK YALAN FİLMİNİN KONUSU

Birbirine aşık olan Sadık ile Halime sonunda evleniyordur. Düğünden önce, Sadık'ın arkadaşları bir kutlama yapma kararı alır. Kadınlar kına gecesi yaparken, üç arkadaş da bekarlığa veda tadında eğlence düzenler. Mezeleri beğenmedikleri için gizemli Afrika armutları ikram edilir. Marulayı yemelerinin ardından içmelerine gerek kalmayacaktır. Hayatlarının en garip gecesini yaşayan üç kafadarın bulunduğu Seferihisar'da hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda İki İyi Çocuk, Selam: Bahara Yolculuk, Dersimiz: Atatürk, Okul, Ezo Gelin gibi yapımlarda imzası bulunan Hamdi Alkan oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Oğuzhan Uğur, Timur Acar, Ferdi Sancar, Sinan Bengier, Hakan Meriçliler gibi genellikle komedi yapımlarında karşımıza çıkan başarılı isimler yer alıyor.

Kırk Yalan 20 Aralık tarihinde sinemalardaki yerini alacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler