Ömür Gedik: Onlara kadın değil başka bir şey demeli

HAÇİKO'nun kurucusu Ömür Gedik, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekici ve gündeme dair göndermelerde bulunuyor.

Ömür Gedik: Onlara kadın değil başka bir şey demeli

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve gündeme dair çıkışlarıyla haber olmayı başaran Ömür Gedik, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla öne çıkıyor. İşkence gören hayvanların kurtarılması ve hayvanlara bu tarz eziyetler yapan isimlerin cezalandırılması konusunda yoğun bir şekilde çaba gösteren Gedik yaptığı son paylaşımla hemcinslerine göndermede bulundu.

ERKEK ŞİDDETİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Ömür Gedik Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla erkek şiddetini meşrulaştırmaya çalışan hemcinslerine göndermede bulunurken şu ifadeleri kullandı: “Erkektir döver de sever de diyen kadınları hemcinsim saymıyorum. Onlara kadın değil başka bir şey demek lazım…”

omur-gedk-ic

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
bende seni kadin saymiyorum
@sahipicin Neden ? Yani sen diyorsunki Kocasından dayak kötek yiyip kocasına hala toz kondurmayan kadını mı savunuyorsun?
maymundan evrilme esnasında yolunu kaybedip ayağa kalkamayan cins var. ne insan olabilmiş ne hayvan kalabilmiş... eşini döven de eşimdir döver diyen de o cins....(not maymundan gelen espiridir inanmayın böyle şeylere..)
reklam kokan hareketler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler