MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Orhan Gencebay sosyal medyadaki iddiaların ardından açıklama yaptı: Allah'ın izniyle sağlığım yerinde kale gibiyim

Usta sanatçı Orhan Gencebay'ın hayatını kaybettiği iddiası sevenlerini korkuttu. Sosyal medyada hızla yayılan iddianın ardından Gencebay'ın eşi Sevim Emre ile görüşen Sevda Türküsev "Orhan Gencebay kale gibi maşallah" açıklamasını yaptı. Usta sanatçının oğlu Altan Gencebay da babasının sağlık durumunun gayet iyi olduğunu duyurdu. Sosyal medya hesabından sevenlerine seslenen Gencebay, "Allah'ın izniyle sağlığım yerinde kale gibiyim. Gerçek ve güzel haberlerle anılmak üzere sevgiyle kalın." dedi.

79 yaşındaki usta sanatçı Orhan Gencebay'ın hayatını kaybettiği iddiası kısa sürede gündem oldu. Yazar ve sunucu Sevda Türküsev ise Gencebay'ın eşi Sevim Emre ile görüştüğünü açıklayarak usta sanatçının sevenlerini rahatlatan bir paylaşım yaptı. Türküsev "Orhan Gencebay kale gibi maşallah. Şimdi konuştum Sevim Emre ile. Bu yalan haberleri kim çıkartıyorsa kendi pisliğinizde boğulun." ifadelerini kullandı.

st

"DURUMU GAYET İYİ"

Usta sanatçının oğlu Altan Gencebay, yaptığı açıklamada babasının sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirterek, paylaşılan haberlerin yalan olduğunu dile getirdi.

FwR24emWcAEL4Ou

USTA SANATÇIDAN AÇIKLAMA: KALE GİBİYİM

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Orhan Gencebay, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu duyurdu. Usta sanatçı, "Sevgili gönül dostlarım ve tüm sevenlerim. Hakkımda 'Orhan Gencebay' öldü diye hızla yayılan haber tamamen asılsız ve art niyetle yapılmış
olduğunu düşündüğüm bir haberdir. Allah'ın izniyle sağlığım yerinde kale gibiyim. Gerçek ve güzel haberlerle anılmak üzere sevgiyle kalın.
Berhudar olun..." ifadelerini kullandı.

gcc

ARİF KOCABIYIK'TAN PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR

Youtuber Arif Kocabıyık, sosyal medya hesabından Orhan Gencebay ile ilgili art arda paylaşımlarda bulundu. Önce vefat ettiği haberini veren Kocabıyık, ardından haberin doğru olmadığını ifade etti.

Screenshot_12

Screenshot_13


Vitrin

En Çok Aranan Haberler