Orijinal hikayesi sayesinde fazlasıyla dikkat çekiyor

Hayli uzun bir süredir geliştirime aşamasında bulunan A Plague Tale Innocence sonunda raflardaki yerini aldı. Focus Home Interactive ve Asobo Studio işbirliğiyle geliştirilen yapım, orijinal hikayesi ve farklı dinamikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Orijinal hikayesi sayesinde fazlasıyla dikkat çekiyor
  1. yüzyıl Fransa’sında geçen oyun, iki kardeşin başından geçen olaylara odaklanıyor. Amicia ve Hugo isimli iki kardeşin Engizisyon askerlerinden kaçarken kendilerini tamamen farklı bir maceranın içerisinde buluyorlar. Dilerseniz bu oyun için yayınlanan çıkış videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

Tabi ki şunu dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Asobo Studio imzası taşıyan yapım öyle büyük bütçeli bir yapım değil. Zaten oyunun satış fiyatları da bunu belli ediyor. Dolayısıyla oyunu satın almadan önce yayınlanan incelemelere ya da oynanış videolarına bakmanızı tavsiye ederiz.

Bu arada oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandığını da bir kez daha hatırlatalım. Oyunun PS Store fiyatı 219 TL, Xbox Store fiyatı 218.75 TL ve Steam fiyatı da 130 TL olarak belirlenmiş.

Tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayınız

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler