MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Küçük Osman'ını şimdi gören tanıyamıyor! 'Büyümüyor' dedikleri Emir Berke Zincidi son haliyle şaşırttı

2010 ve 2013 yılları arasında televizyon ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı dönem Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin küçük Osman'ı Emir Berke Zincidi son haliyle görenleri şaşırttı. Hakkında 'Hiç büyümüyor' denilen televizyonun sempatik çocuk oyuncularından olan isim, şimdilerde 16 yaşında genç bir delikanlı oldu.

Yayınlandığı dönemde tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde pek çok ünlü isimle beraber rol alan Emir Berke Zincidi, yıllar içindeki değişimiyle dikkat çekiyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile ünlenen ve sonrasında Küçük Ağa dizisinde Birce Akalay ve Sarp Leventoğlu ile birlikte rol alan ünlü isim, şimdilerde 16 yaşında.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'NİN KÜÇÜK OSMAN'INI ŞİMDİ GÖREN TANIYAMIYOR!

emirberke44

Küçük Ağa dizisinde de Mehmet Can karakterini canlandıran Emir Berke Zincidi, sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor.

emirberke2

4 Ekim 2005 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen genç oyuncu bir dönem başarılı oyunculuğuyla herkesi etkilemeyi başarmıştı.

KAVGA SAHNELERİYLE AKILLARA KAZINMIŞTI!

Dizideki kavga sahnelerinde verdiği tepkilerle akıllara kazınan Zincidi, artık lise 10’uncu sınıf öğrencisi.

emirberke33

BÜYÜYÜNCE TARZI DA DEĞİŞTİ!

Instagram hesabından fotoğraflar paylaşan genç oyuncunun değişimi ve yakışıklılığı dikkat çekerken, yaşı ile birlikte tarzının değişmesi de dikkatlerden kaçmadı.

emirberke66

İşte Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Küçük Osman'ı Emir Berke Zincidi'nin son hali...

emiryeniilk

emiryeni11

emiryeni22

emiryeni33

emiryeni44

emiryeni55

Vitrin


En Çok Aranan Haberler