SPOR

CANLI

Özdemir, Birand'ı fena fırçaladı! (Video)

Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni'nde canlı yayın konuğu oldu.

Özdemir, Birand'ı fena fırçaladı! (Video)

Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir ve Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni'nde canlı yayın konuğu oldu.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

Nihat Özdemir, konuşmasının sonlarına doğru deyim yerindeyse Mehmet Ali Birand'ı fırçaladı. Özdemir son olarak, "Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutluyorum ancak bu sevinçlerini asla affetmeyeceğim. Ayrıca sizin 32. Gün programında bir sözünüz oldu "Bu final kanlı mı olacak, kansız mı?" ve Sayın Birand siz de burada taraftarı gerdiniz" diyerek sözlerini noktaladı.

Bu açıklamanın üzerine Mehmet Ali Birand, Nihat Özdemir'e "Burada hata yaptığımı kabul ediyorum. Haklısınız. Daha dikkatli olacağım. Evet o başlık gereksizmiş" diyerek cevap verdi.

İŞTE O ANLAR

ozdemir-birand-firca.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 173 yorum
vala dün seyredenler görmüştür.bir kez daha fenerli olduğum için kendimle gurur duydum.bu sene bütün medya basın hep bir olup fenerle uğraştınız hatta 3 senedir hep böyle.nasıl aşağı çekeriz telaşına düştünüz.AMA herzaman heryerde en BÜYÜK FENERBAHÇE
yaptığınız şikelerle gurur duyuyosunuz haklısınız evet..
maşallah gerçekten büyükmüş.şampiyonu alkışladı,pırıl pırıl ışıklar altında ve de kupkuru bir zeminde 55.000 kişi ayakta alkışladı şampiyonu.hem de 3.5 saat stadlarında misafir ettiler şampiyonu.şanına yakışanı yaptıkları için büyüktür fb.helal olsun fenere be.en büyük fenerrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!
UYANDA BALIĞA GİDELİM, EN BÜYÜK KALMADI.ARTIK FENER 1 İLERİ 2 GERİ GİDEN KAĞITTAN MASKARA BİR TAKIM OLDU.YÖNETİCİLER BOL BOL SALLIYOR, SİZLERDE ANGUT ANGUT DİNLİYONUZ. YOK ARTIK BÜYÜK FENER. UYANIN ARTIK.
Yahu Arenada sahanın ortasında deliler gibi sevinen kimdi palyaço. önce kendine bak sonra rakibine laf söyle. nihatın bu çıkışı başkanlık için azizin koltuğunda gözü var demedi demeyin bakın göreceksiniz
ÖZDEMİR FANTEZİ ARAMA KISANMA ÇOK ÇALIŞ SİZİNDE OLUR SAHADA ÇALIŞIN AMA MASADA DEĞİL FBTC
Takım
O
Av
P
Geri Dön